Miłego wieczoru!

Dziękujemy za obecność podczas tej relacji na żywo. Ale to nie koniec emocji na dziś. W Rzeszowie o 20:30 zagra jeszcze Asseco Resovia z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie.

Teraz już na pewno to koniec meczu. A Milad Ebadipour z drugą w sezonie nagrodą MVP.

Obroniony pierwszy atak Lisinaca z drugiej linii, ale przy drugim już gdańszczanie bez szans.

Jeszcze Damian Schulz uderza po bloku.

Bełchatowianie popełnili błąd ustawienia.

A jednak wracamy na boisko!

Jeszcze mamy challenge? Przecież MVP wręczone...

MVP: Milad Ebadipour. Ileż on dziś pracy wykonał zagrywką!

I raz jeszcze Bartosz Bednorz w uderzeniu po bloku! Koniec meczu! Bełchatowianie nadal bez straty seta we własnej hali w tym sezonie!

Długa akcja dla PGE Skry. Bartosz Bednorz ze spokojem obija gdański blok.

Oba zespoły wymieniły się zepsutymi zagrywkami.

Wojciech Ferens miał w tym meczu niezłe fragmenty, ale to było za mało. Choć teraz jeszcze dopisał sobie punkt na swoje konto.

Przerwa na żądanie Roberto Piazzy.

Tym razem Serb trochę za bardzo wyciągnięty w górę i wpadł w siatkę.

Srećko Lisinac kończy atak ze środka w swoim stylu - mocno i pewnie.

Efektownie po prostej z lewej flanki poradził sobie Damian Schulz.

Powraca Damian Schulz razem z Michałem Kozłowskim.

Piotr Nowakowski zaserwował zbyt lekko i piłka nie przeszła na drugą stronę siatki.

Bartosz Bednorz swobodnie i bez problemów zbija z lewego skrzydła.

Sanders i Gunter za Kozłowskiego i Schulza.

Ależ blok Nowakowskiego i Schulza!

Blok-aut po ataku Nowakowskiego.

Przerwa dla Anastasiego. Już ostatnia w tym secie i prawdopodobnie meczu.

Mimo przyjęcia pod sufit Piechockiego Srećko Lisinac zdołał skończyć akcję efektownym atakiem ze środka.

Grzegorz Łomacz sprytniejszy pod siatką od McDonnella.

Daniel McDonnell nie trafił czysto w piłkę i zaatakował daleko w aut. Zabolały nas uszy...

Nie ma litości na linii 9. metra Lisinac. To kolejny punkt zdobyty bezpośrednio z zagrywki przez bełchatowian.

107 km/h w siatkę. To o zagrywce Ebadipoura sprzed chwili.

Chaotyczna akcja również dla PGE Skry. Autowy atak Szalpuka.

Daniel Mc Donnell skutecznie bije po bloku z lewego ataku.

Na środku przypomniał o sobie Srećko Lisinac.

Andrea Anastasi prosi o przerwę.

Podwójne odbicie Szalpuka. Trefl chyba nadal na kolanach...

As serwisowy Karola Kłosa.

Błąd Daniela McDonnella w ataku otwiera tego seta.

Mam nadzieję, że wróciliście już po 10-minutowej przerwie. Ruszamy z trzecim setem!

Jakubiszak psuje zagrywkę. PGE Skra prowadzi już 2:0

TJ Sanders i Brad Gunter na boisku.

Schulz serwuje w aut. Piłka setowa dla gospdoarzy.

Atak jak najbardziej po bloku, więc punkt dla gości.

Niemal każdą akcję sztaby obu ekip chciały oprotestować. 17. punkt dla Trefla, ale o challenge prosi Piazza.

Milad Ebadipour świetnie radzi sobie także w ataku, co przed momentem udowodnił.

Po asie Penczewa przyszedł czas na aut w jego wykonaniu.

Schulz psuje zagrywkę. Anastasi już chyba bez wiary w tego seta.

Przechodząca piłka i... wydawało się, że Lisinac ją uderzy, ale... wstrzymał rękę. Piłka dwukrotnie dotknęła pleców jednego z siatkarzy Trefla.

Zażarta walka na siatce, ale Damian Schulz dotknął siatki przy niej.

Jednak trafił. A to tylko nakręca siatkarzy PGE Skry.

Czy Karol Kłos trafił z krótkiej w 9. metr? Sprawdzamy...

Seria Milada Ebadipoura dobiegła właśnie końca.

Przechodząca piłka i punkt Penczewa! Andrea Anastasi po raz drugi prosi o 30 sekund przerwy. Jego zespół przegrał siedem akcji z rzędu.

Irańczyk dziś na linii 9. metra jest po prostu niesamowity...

Czas dla Andrei Anastasiego.

Dwie fantastyczne zagrywki Milada Ebadipoura! Najpierw as bezpośredni, a później upolowany Szalpuk!

Tym razem Szalpuk zablokowany przez Kłosa i Penczewa.

Nikołaj Penczew pojawia się za Szymona Romacia, który chwilę wcześniej został zatrzymany przez Kozłowskiego.

Zagranie Romacia palcami zamiast do kolegi, to na drugą stronę siatki. A tam czaił się już Artur Szalpuk.

Kolejna nieudana zagrywka gdańszczan.

Po raz kolejny świetnie w ataku spisał się Wojciech Ferens, ale chwilę później Schulz zepsuł zagrywkę.

Damian Schulz znakomicie radzi sobie z atakiem po skosie z prawego skrzydła.

Wojciech Ferens świetnie radzi sobie na lewym skrzydle.

Punktowa zagrywka Artura Szalpuka. On akurat halę w Bełchatowie zna przecież bardzo dobrze.

Damian Schulz nadział się na blok w postaci Bednorza i Lisinaca.

Karol Kłos uderza mocno po bloku rywali.

Zaczynamy drugą odsłonę!

Anastasi szukał dotknięcia siatki, ale go nie znalazł. Pierwszy set dla gospodarzy!

Zagrywka kiepsko przyjęta przez Olenderka, atak Szalpuka w aut, ale jeszcze Andrea Anastasi prosi o challenge...

W międzyczasie weszli Katić i Czarnowski.

Milad Ebadipour kończy ważny atak z lewej flanki. Piłka setowa dla bełchatowian.

Na boisku miał też pojawić się Milan Katić, ale zmiana została zbyt późno zgłoszona. Żółta kartka dla gospodarzy.

Szymon Romać serwuje w taśmę.

Nikołaj Penczew zatrzymany przed podwójny gdański blok.

A teraz skutecznego floata zaprezentował Karol Kłos. Nie dał rady go przyjąć Olenderek.

Nikołaj Penczew wchodzi za Bartosza Bednorza.

As serwisowy Wojciecha Ferensa!

Schulz zagrywa w aut po przerwie.

Już tylko jeden po udanym ataku Damiana Schulza. Czas dla Roberto Piazzy.

Nic to jednak nie dało. Dwa punkty pozostały gospodarzom z przewagi.

Ale Roberto Piazza również poprosił o sprawdzenie czegoś na wideoweryfikacji.

Jednak nie, więc punkt mają gdańskie lwy.

Milad Ebadipour z prawego skrzydła w aut. Ale czy po bloku?

Szymon Jakubiszak zmienia Wojciecha Ferensa.

Atak Ebadipoura był tak mocny, że obrona McDonnella, choć przeszła na drugą stronę siatki, spadła za linią końcową.

Milad Ebadipour tym razem popełnił błąd w ataku. Wideoweryfikacja go potwierdziła.

Wojciech Ferens silnym zbiciem po skosie zaznacza swoją obecność na placu gry.

Andrea Anastasi prosi o drugą przerwę.

Wyblokowany Romać tym razem, a udaną kontrę zaliczył Daniel McDonnell.

Szymon Romać bez większych kłopotów atakuje z prawego skrzydła.

Wydawało się, że Lisinac nie dostał idealnej piłki na środek, ale na szczęście dla niego i PGE Skry, skończył atak.

Michał Kozłowski pojawia się w miejsce TJ'a Sandersa.

Serwis w siatkę Wojciecha Ferensa.

Gospodarze mają kłopoty z przyjęciem zagrywki Ebadipoura, a Irańczyk jest bezlitosny w kontrze.

O pierwszą przerwę dziś prosi Andrea Anastasi.

Tym razem obroniony atak gdańskiego środkowego, a w kontrze bardzo dobrze spisuje się Szymon Romać.

Bednorz zatrzymany blokiem przez Piotra Nowakowskiego.

Doskonałe zachowanie Karola Kłosa przy wybloku, a następnie fantastyczna kontra gospodarzy zakończona bardzo silnym uderzeniem Bednorza z II linii.

Bez bloku w aut uderzył Artur Szalpuk.

Tym razem lewoskrzydłowy PGE Skry popisał się punktową zagrywką.

Dwukrotnie pomylił się w ataku Bartosz Bednorz. W ostatniej akcji piłka mocno uderzona w taśmę wylatuje w aut.

Żadnego błędu bełchatowianie jednak nie popełnili, więc wynik się utrzymuje.

Szymon Romać popisał się udanym atakiem, ale mamy challenge...

Wojciech Ferens zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki.

Dwa udane bloki bełchatowian na początek.

Rozpoczął Milad Ebadipour od zagrywki.

Trefl: Nowakowski, Sanders, Ferens, Schulz, McDonnell, Szalpuk, Olenderek (libero)

Gospodarze muszą radzić sobie bez kontuzjowanego Mariusza Wlazłego. Wciąż nie wiadomo, kiedy kapitan PGE Skry wróci do gry.

Wojciech Maroszek i Marek Lagierski poprowadzą dzisiejsze spotkanie.

PGE Skra Bełchatów podejmie Trefla Gdańsk.

Witamy serdecznie z Hali Energia, gdzie za kilkanaście minut rozpocznie się odrabianie zaległości z 1. kolejki.