3:0
  • 25 : 20
  • 25 : 18
  • 25 : 19

Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już teraz zapraszamy na relację LIVE z dzisiejszego meczu Włochy - Polska. Miłego wieczoru!

Źródło: FIVB

Koniec meczu! Nie kończy ataku ze środka Taylor Averill!

Z prawego skrzydła bez bloku Lucas Loh. Piłka meczowa dla Canarinhos!

Błąd w ataku popełnia Ben Patch. Mecz dobiega już końca.

W końcu trochę gry środkiem, a tam nie zawodzi Isac Santos.

Kąśliwa zagrywka Taylora Averilla zaczyna przynosić efekty. Już tylko trzy punkty straty do Brazylijczyków.

Błędy w ataku. Canarinhos wyciągają do USA pomocną dłoń.

Baaardzo podoba nam się dzisiaj gra Carlosa Eduardo Barreto Silvy. Brazylia będzie miała jeszcze z niego niewątpliwie pożytek!

Cóż więcej dodać? Proszę Państwa, prawdziwe emocje rozpoczną się o godzinie 21:45.

A wniosek z tego starcia płynie taki, że Brazylia ma lepsze rezerwy od USA.

Bez większego wysiłku z przechodzącej Evandro Guerra. A trener John Speraw wciąż gra jedną siódemką i oszczędza podstawowych graczy.

Szkoda, że na tym etapie mistrzostw przydarzają się nam mecze "o nic", ale przynajmniej Brazylia poważnie podeszła do tego spotkania.

I koniec seta po zagrywce Wallace'a De Souzy!

Wypycha piłkę po rękach przeciwników Lucas Loh. Piłka setowa dla Brazylijczyków.

Wallace De Souza i blok-out.

Kompletnie pogubiła się w przyjęciu reprezentacja USA przy zagrywce Mauricio Souzy.

Może jeszcze doświadczymy w tym meczu jakichkolwiek emocji? Amerykanie gonią wynik.

Jesteś rozczarowany(a) grą USA?

Cóż, Amerykanie mogą szykować się już na trzeciego seta. Oby lepszego, z korzyścią dla widowiska.

Wciąż bez zmian. Oszczędza podstawowych graczy John Speraw. Licznie zgromadzona w Turynie publiczność może czuć się nieco zawiedziona.

Dystans odbudowany w mgnieniu oka. Czas dla USA.

Topnieje przewaga Brazylijczyków przy zagrywce Jake'a Langlois.

Koszmarna decyzja środkowego Canarinhos. Prosto w blok z przechodzącej piłki uderza Eder Carbonera.

Ratują się podwójnym blokiem Amerykanie.

Przerywa fatalną serię atakiem ze środka Jeffrey Jendryk.

Straszy Amerykanów zagrywką Evandro Guerra. Jak tak dalej pójdzie, spotkanie zakończy się w trzech setach.

Przedziera się przez podwójny blok Evandro Guerra. Trener USA - John Speraw, spokojnie przygląda się boiskowym wydarzeniom i jak na razie nie dokonuje żadnych zmian.

Bardzo dobrze grają przy siatce Brazylijczycy. Szybkie rozegranie na prawe skrzydło i punkt z kontry.

Zrywa atak Evandro Guerra, ale na jego szczęście, reprezentacji Stanów Zjednoczonych wpadają w siatkę.

Pewne przyjęcie i punktowy atak siatkarzy z Kraju Kawy. Koniec seta.

Szybkie granie po stronie brazylijskiej. Evandro Guerra bez zastanowienia obija ręce źle ustawionych Amerykanów.

Mocno po skosie Douglas Souza da Silva i tylko dwa punkty dzielą Brazylijczyków od zwycięstwa w pierwszym secie.

Dobrze zagrana z Jeffreyem Jendrykiem przesunięta krótka i atomowy atak środkowego, ale szansa na odwrócenie losów seta mocno wątpliwa.

Nie traci skuteczności na lewym ataku rezerwowy Carlos Eduardo Barreto Silva.

Kiepska sytuacja Amerykanów. Jake Langlois zablokowany, ale trzeba przyznać, że to spotkanie nie ma żadnego ładunku emocjonalnego, gdyż oba zespoły są pewne awansu do strefy medalowej.

Ależ rozbija przyjęcie Stanów Zjednoczonych, Douglas Souza da Silva. Kolejny as. Piłka poszybowała w sam narożnik boiska.

Douglas Souza da Silva i as serwisowy!

Znakomita wrzutka Williama Arjony do Edera Carbonery! Świetna seria Canarinhos przy zagrywce Douglasa Souzy da Silva!

Długa wymiana, ale nie kończy się ona skutecznym atakiem. W siatkę wpadają Amerykanie.

I mamy już remis po kontrze ustawionego na lewej flance Carlosa Eduardo Barreto Silvy.

Zerwany atak Evandro Guerry. Miało być po prostej, a jest w siatkę.

Amerykanie obejmują prowadzenie po asie serwisowym Daniela McDonnella!

Wykorzystuje dziurę w brazylijskiej "ścianie" Ben Patch. W odpowiedzi po prostej z powodzeniem uderza Douglas Souza da Silva.

Daniel McDonnell z lewego skrzydła w aut. Pierwsza przerwa techniczna przy prowadzeniu Brazylijczyków.

Jeffrey Jendryk Ii dokłada punktowy blok.

Nie trzeba wbijać gwoździ w trzeci metr, czasem wystarczy lekka kiwka tuż za blok. Punkt dla USA zdobywa Taylor Averill.

Jake Langlois złapany na pojedynczym bloku przez Edera Carbonerę. Dobry początek w wykonaniu Canarinhos, a przecież najlepsi odpoczywają na ławce.

Ładna kombinacja na siatce u Brazylijczyków. Z pipe'a uderza Carlos Eduardo Barreto Silva.

Zaczynamy!

Brazylia dzisiaj bez głównego szkoleniowca.

Wyjściowe składy:

Brazylia: Carbonera, William, Mauricio, Douglas, Carlos, Evandro, Hoss (libero)

USA: Jendryk, K. Shoji, McDonnell, Patch, Langlois, Averill, Watten (libero)

Kto wygra mecz?

Dzień dobry! Zapraszamy na relację LIVE z meczu Brazylia - USA. Oba zespoły mają już pewny awans do półfinałów MŚ 2018, jednak wciąż nie wiadomo, kto zajmie pierwsze miejsce w grupie.