Polub Siatkówkę na Facebooku
Komentarze (15)
  • I Zgłoś komentarz
    Panie Drzyzga czas ustąpić miejsca lepszym zawodnikom. Tyle lat jechania na nazwisku, bo do czołówki światowej Panu daleko. Nie śpiewanie hymnu to pewnie też nic takiego.
    • Karol Kotowski Zgłoś komentarz
      ja wiem tylko to , że jak na seta są 3-4 auty z 3-4 siatki z serwowania to nie ma się szansy wygrywać z równorzędnym przeciwnikiem . Nikt chyba tam nie analizuje , że pierwszy serw to
      Czytaj całość
      lalala a następne to katastrofa nikt nie widzi , że mentalnie jest ciągle to samo !!!! Pan trener jest do wymiany ....nie zauważa tych ciągle powielanych sytuacji negatywnych tylko to samo i to samo .....więc czas zmienić
      • Trociniak Zgłoś komentarz
        Ma
        • głos z Rzeszowa 61 Zgłoś komentarz
          Totalny ignorant , WYPAD Z KADRY .
          • koklusz32 Zgłoś komentarz
            Napompowany balonik znowu pęka. Drugi set fatalny ,Heynen czeka nie wiem na co. Robi w końcu zmianę. Kubiak jest bez formy a gra? Nie może się przebić przez blok Slowencow, udaje się
            jakimś cudem za trzecim razem, a później się klepia że jest ok. Każdy normalny trener jak widzi że set się ,,sypie" robi zmiany, a nasz czeka nie wiem na co. Ta jego gestykulacja i klocenie się cały czas z sędziami też robi się już nudne.
            • Juli3 Zgłoś komentarz
              Jak dla mnie ten mecz, ta gra Polaków była niezbyt dobra. Wiecznie niekończący Kubiak, Drzyzga, który wystawiał piłki na siatkę a z zagrywki generalnie nic nie wychodziło. Kurek nagle
              jakby opadł z sił po pierwszym secie... A gra w pierwszym secie wskazywała na wygraną Polaków bo praktycznie wszystko im wychodziło czy to bloki czy ataki.
              • Taaaaaa Zgłoś komentarz
                Daj sobie juz spokoj z siatka
                • Ave Silessia Zgłoś komentarz
                  Szczerze ? Panie Drzyzga pana czas w reprezentacji już minął !!!
                  • Franek Dolas Zgłoś komentarz
                    Dwie piłki? Wygrywamy 1seta do 17. W kolejnym nie potrafimy utrzymać jakości gry nawet o połowę przy wcale nie jakieś cudownej grze Słoweńców. W kolejnym secie leją nas do 16 a ty
                    mówisz że nie mamy czego analizować? Gdzie w meczach o najwyższą stawkę decydują najmniejsze detale.