Nie uwierzysz, co opublikował Kubacki. To żart?!

Polscy skoczkowie szlifują formę na zgrupowaniu w niemieckim Oberstdorfie. Oprócz ciężkiej pracy jest również czas na żarty. Dawid Kubacki nagrał krótki i żartobliwy filmik.

Marek Bobakowski
Marek Bobakowski
Piotr Żyła oraz Kamil Stoch przeciskający się przez bramę Instagram / Instagram / Na zdjęciu: Piotr Żyła oraz Kamil Stoch przeciskający się przez bramę.
Nieco ponad dwa miesiące dzieli nas od rozpoczęcia Pucharu Świata w skokach narciarskich (pierwszy konkurs zaplanowano na 25.11.2023). Podopieczni Thomasa Thurnbichlera wyjechali do Niemiec, do Oberstdorfu, gdzie pracują nad formą. Nad tym, by zimą wygrywać kolejne zawody.

Oprócz treningów jest również czas na humor i zabawę. Skąd wiadomo, że panuje dobra atmosfera w naszej kadrze? Pokazał to Dawid Kubacki. Nasz mistrz wrzucił do sieci krótkie wideo, na którym widać...

... przeciskających się przez zamkniętą bramę polskich skoczków. Najpierw Piotr Żyła, potem Paweł Wąsek, Kamil Stoch i w końcu Kacper Juroszek. Wygląda to komicznie.

A Kubacki w tle się śmieje: "i sprawdzamy, kto przytył".

Przy okazji słychać też charakterystyczny śmiech Żyły, który przecisnął się jako pierwszy z grupy nagranych przez Kubackiego polskich skoczków.

Czytaj także: Żyła odpowiedział Peszce. Myśli o innym sporcie niż MMA i skoki >>

Czytaj także: Wiadomo, co zniszczyła powódź. Adam Małysz w pierwszej rozmowie po dramacie >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: można im pozazdrościć. Tak spędzili miesiąc miodowy


Oglądaj skoki narciarskie w Pilot WP!
Czy polski zawodnik wygra klasyfikację generalną PŚ w skokach (2023/24)?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×