Nigdy nie ukrywali. Oto różnica wieku między Małyszem i jego żoną

Przed laty Adam Małysz i jego żona Izabela byli jednym z najpopularniejszych małżeństw w Polsce. Teraz wiodą już bardziej spokojne życie niż kiedyś. Wiedzieliście, jaka między parą jest różnica wieku?

ŁW
Adam Małysz z żoną Izabelą Instagram / Na zdjęciu: Adam Małysz z żoną Izabelą
To była młodzieńcza miłość. Adam Małysz i Izabela Małysz pobrali się zaledwie rok po tym, jak zostali parą. Szczęśliwym małżeństwem są od ponad 26 lat. W czerwcu zeszłego roku świętowali srebrne gody. Widać, że żyć bez siebie nie mogą.

Od zakończenia kariery przez Małysza, wciąż jest on uwielbiany przez fanów. Para stroni jednak od plotkarskich mediów. Wyjątkiem był okres, kiedy Izabela Małysz brała udział w polsatowskim "Tańcu z Gwiazdami". Wtedy jej popularność błyskawicznie wzrosła.

Niewielu fanów jednak wie o tym, jaka jest różnica wieku pomiędzy małżonkami. Nie mówi się o tym często, ale ta różnica jest minimalna.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bajeczne wakacje. Tak wypoczywa rywalka Świątek

Zarówno Adam Małysz jak i Izabela Małysz urodzili się w grudniu. Były skoczek 4 grudnia 1977 roku, a jego żona rok później 3 grudnia. Tym samym jest między nimi tylko rok - bez jednego dnia - różnicy. Małysz za kilka dni obchodzić będzie 46. urodziny, a jego ukochana żona 45.

Małysz to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców w historii. W swojej karierze czterokrotnie sięgał po Kryształową Kulę i jako pierwszy w dziejach skoków narciarskich zrobił to trzy razy z rzędu.

Na swoim koncie Adam Małysz ma także cztery tytuły mistrza świata i cztery medale olimpijskie oraz triumf w prestiżowym Turnieju Czterech Skoczni.

Czytaj także:
"Ja bym tego nie robił". Tajner diagnozuje problemy polskich skoczków
Łożyński: Mleko się rozlało. Tych słów nie można zamieść pod dywan [OPINIA]

Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×