Skoki narciarskie. Puchar Świata w Lillehammer. O której? Transmisja TV, stream online

W sobotę, 2 grudnia w norweskim Lillehammer odbędzie się trzeci konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2023/24. Sprawdź, gdzie i o której oglądać zmagania polskich skoczków w internecie i TV.

JF
Piotr Żyła Materiały prasowe / COS/Paweł Skraba / Na zdjęciu: Piotr Żyła
Skoki narciarskie. Konkurs PŚ w Lillehammer. Gdzie oglądać w TV? O której start?

Lillehammer to drugi przystanek dla skoczków w kalendarzu Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2023/24. 62 zawodników przystąpiło w piątek do kwalifikacji, a awans uzyskał komplet Biało-Czerwonych.

O punkty w klasyfikacji generalnej PŚ walczyć będą Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Kamil Stoch, Aleksander Zniszczoł oraz Paweł Wąsek. Przypomnijmy, że te do tej pory zgromadzili je na swoim koncie jedynie dwaj pierwsi podopieczni Thomasa Thurnbichlera.

Początek konkursu zaplanowany został na godz. 16:10. Transmisja dostępna będzie na kanałach TVN i Eurosport 1.

[h2]Konkurs PŚ w Lillehammer. Stream online, relacja live[/h2]
Konkurs PŚ w Lillehammer zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Player.pl (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Relacja tekstowa z konkursu PŚ w Lillehammer na WP SportoweFakty.

Początek kwalifikacji w Lillehammer: 16:10. Transmisja TV: TVN, Eurosport 1. Stream online: Player.pl (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bajeczne wakacje. Tak wypoczywa rywalka Świątek


Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×