Potwierdziło się. Jest decyzja TVP w sprawie Babiarza

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix /  / Na zdjęciu: Przemysław Babiarz
Newspix / / Na zdjęciu: Przemysław Babiarz
zdjęcie autora artykułu

Po zmianie władzy w naszym kraju nastąpiła rewolucja w mediach publicznych. Niepewne losy czekały wielu znanych dziennikarzy. W czwartek wyjaśniła się przyszłość Przemysława Babiarza.

W tym artykule dowiesz się o:

15 października odbyły się wybory parlamentarne w naszym kraju. W nich wygrała dotychczasowa władza, jednak Prawo i Sprawiedliwość nie uzyskało zdecydowanej większości, aby móc samemu rządzić w naszym kraju. Mimo usilnych starań Mateusza Morawieckiego, były premier nie zdołał uzyskać zaufania w Sejmie.

Niespełna dwa miesiące po wyborach oficjalnie nastąpiła zmiana władzy. Premier Donald Tusk powołał swój rząd, który otrzymał wotum zaufania i został zaprzysiężony w Pałacu Prezydenckim. Nowi parlamentarzyści od razu wzięli do się pracy. Jednym z nich był minister kultury i dziedzictwa narodowego.

Bartłomiej Sienkiewicz dokonał rewolucji w mediach publicznych, w tym w Telewizji Polskiej. Został powołany nowy prezes, a wielu dziennikarzy opuściło miejsce pracy. Inni drżeli o swoje posady. Niepewna była także przyszłość Przemysława Babiarza.

W ostatnim czasie TVP poinformowało, że 60-letni dziennikarz będzie prowadził program Va Banque. Kibice sportu w Polsce wciąż zastanawiali się, co dalej z jego sportową przygodą w telewizji publicznej. Ta informacja została potwierdzona w czwartek.

Jak się okazuje, Przemysław Babiarz będzie jednym z komentatorów nadchodzących turniejów skoków narciarskich w naszym kraju. "PolSKI Turniej" startuje już w piątek. Pierwsza relacja od godziny 16:05 w TVP Sport, a od 17:55 w TVP 1. Babiarz skomentuje kwalifikacje w Wiśle wraz ze Stanisławem Snopkiem i Mateuszem Leleniem.

ZOBACZ WIDEO: Jest w dziewiątym miesiącu ciąży. Zobacz, skąd "wrzuciła" nagranie

Zobacz także: Tylko nie to. Koszmar przed polskim turniejem

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy cieszysz się z powrotu skoków do TVP?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (12)
avatar
Luckyluke
13.01.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Serio aż mnie zatkało jak go usłyszałem...jego głos melepety jest denerwujący już  ..  
avatar
Kazimierz Huczek
12.01.2024
Zgłoś do moderacji
0
1
Odpowiedz
Wyborcy PIS to ludzie widzacy świat do góry nogami . Gdzie łamanie prawa złodziejstwo , kłamstwa , oszustwa i populizm to norma a uczciwość , prawda i prawo to nienormalność . Po prostu PIS t Czytaj całość
avatar
Don Mieeetek
11.01.2024
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
jest jak Pietrzak...z każdą władza mu po drodze byle się kalkulowało..  
avatar
Adas115
11.01.2024
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
Co to jest TVP? Tvnbis? Na to już nie można patrzeć. Więc nie patrzę. Różnica żadna, więc i pytanie bezsensowne. Polski już nie ma. Przykre.  
avatar
Willia
11.01.2024
Zgłoś do moderacji
3
2
Odpowiedz
TVP to teraz komuna posiada