Tak skacze 52-latek. Daleko za zieloną linią!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / oficjalny profil Eurosportu / Noriaki Kasai
Twitter / oficjalny profil Eurosportu / Noriaki Kasai
zdjęcie autora artykułu

Noriaki Kasai nie przestaje zadziwiać. Japończyk nie przestaje bawić się skokami i - pomimo swojego wieku - nadal robi to na światowym poziomie. W Lahti ponownie wprawił w zachwyt fanów.

W tym artykule dowiesz się o:

Już sama obecność tego zawodnika w Lahti wzbudzała wielkie zainteresowanie. 52-letni Noriaki Kasai do Finlandii nie przyleciał jednak tylko w roli turysty.

Japończyk wręcz przeciwnie - udowodnił, że nadal potrafi polecieć daleko. "Mistrz. Po prostu wieczny mistrz" - napisano na profilu Eurosportu na platformie X.

W konkursie drużynowym, który odbył się w sobotę 2 marca, Kasai oddał dwa równe skoki. W pierwszej serii poleciał na 120 metrze. Nic więc dziwnego, że na jego twarzy zagościł uśmiech.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: ależ on to zrobił. Stadiony świata![url=/skoki-narciarskie/1109545/te-obrazki-zaskoczyly-wszystkich-piotr-zyla-w-roli-glownej]

[/url]

Po swojej próbie miał też czas dla fanów, którzy chcieli mieć zdjęcie i autograf legendy skoków. Kasai nie odmawiał i chętnie wchodził z fanami w interakcję.

Kibice w Lahti będą mieli jeszcze jedną okazję na zobaczenie Japończyka w akcji. W niedzielę odbędzie się bowiem konkurs indywidualny. Początek o godzinie 16:00. O 14:30 rozpoczną się kwalifikacje. Relacja tekstowa "na żywo" w serwisie WP SportoweFakty.

Zobacz także: Mamy powody do zadowolenia. Najlepszy konkurs Polaków w sezonie! Te obrazki zaskoczyły wszystkich. Piotr Żyła w roli głównej

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)