Polski mistrz skończył 31 lat. Oryginalnie podziękował kibicom za życzenia

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Lars Baron / Na zdjęciu: Kamil Stoch
Getty Images / Lars Baron / Na zdjęciu: Kamil Stoch

W piątek 31. urodziny obchodził Kamil Stoch. W jednym z portali społecznościowych trzykrotny mistrz olimpijski podziękował kibicom za życzenia pokazując ciekawe zdjęcie ze swojego dzieciństwa.

W tym artykule dowiesz się o:

Na fotografii widać Kamila Stocha, który zdmuchuje 10 świeczek na urodzinowym torcie.

Właśnie zamieszczając takie zdjęcie zawodnik z Zębu postanowił podziękować za wszystkie życzenia, które otrzymał w piątek. Fani trzykrotnemu mistrzowi olimpijskiemu życzyli przede wszystkim zdrowia, spełnienia marzeń i oczywiście dalekich lotów.

Sezon 2017/2018 był najlepszym w karierze dla Kamila Stocha. Polak najpierw wygrał, po raz drugi z rzędu Turniej Czterech Skoczni. Później zdobył trzeci złoty medal igrzysk olimpijskich, wygrał Raw Air i triumfował w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Czy w sezonie 2018/2019 Kamil Stoch także wygra klasyfikację generalną PŚ?