Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Ewa Bilan-Stoch zdradziła tajemnicę świetnej atmosfery w kadrze skoczków

Polscy skoczkowie osiągają znakomite wyniki i stanowią świetną drużynę. Bardzo dobra atmosfera w ich kadrze to zasługa wyników i adekwatnych do pracy i sukcesów zarobków. Taką tezę można postawić po słowach Ewy Bilan-Stoch.
Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch East News / Andrzej Iwanczuk/REPORTER / Na zdjęciu: Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch

Żona Kamila Stocha udzieliła wywiadu dla "Super Expressu". Została zapytana między innymi o to, czy zarobki męża mocno odstają od tych jakie za grę otrzymują polscy piłkarze?

- Nie znam wielkości kontraktów piłkarzy, więc nie umiem się do tego odnieść - podkreśliła Ewa Bilan-Stoch.

- Myślę jednak, że dla skoczków narciarskich w pełni satysfakcjonujące jest to, co otrzymują. Gdyby były to sumy większe, być może popsułyby relacje pomiędzy nimi. A te są w kadrze znakomite - dodała żona trzykrotnego mistrza olimpijskiego. Tym samym menedżerka najlepszego polskiego skoczka zasugerowała, że większe pieniądze dla skoczków, mogłyby przynieść więcej problemów niż pozytywów. 

Tym bardziej, że skoczkowie na pewno nie narzekają na zarobki. Co prawda za zawody na skoczni nie otrzymują tak wysokich pensji jak piłkarze za grę na boisku, ale sporą sumę ich zarobków stanowią również kontrakty reklamowe, czy własne biznesy.

Tak jest w przypadku właśnie Kamila Stocha, który razem z żoną ma markę czapek zimowych "Kamiland". Ich sprzedaż w ostatnim czasie jest na znakomitym poziomie. 

- Przyznam, że po otwarciu tego sezonu trudno nadążyć z realizacją zamówień. Tak bardzo, że trzeba zwiększyć produkcję, aby sprostać naszym klientom - podkreśliła. 

W sobotę i niedzielę Ewa Bilan-Stoch będzie trzymać kciuki za męża podczas rywalizacji w Niżnym Tagile. Na obiekcie Aist zaplanowano dwa konkursy indywidualne PŚ i w obu - przy wyrównanych warunkach - na pewno czołową rolę odegra obrońca Kryształowej Kuli.

ZOBACZ WIDEO Andreas Goldberger docenił Piotra Żyłę. "Skacze na wysokim poziomie"

Skoczkowie za zwycięstwa w PŚ powinni dostawać więcej niż około 40 tysięcy złotych?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Zimowe na Facebooku
Zgłoś błąd
Super Express
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×