Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Świetna wiadomość dla fanów Włodzimierza Szaranowicza. Powstanie książka o komentatorze sportowym

Najbliższe miesiące będą pracowite dla Jerzego Chromika. Dziennikarz będzie autorem książki o Włodzimierzu Szaranowiczu, komentatorze sportowym Telewizji Polskiej, która najpóźniej powinna ukazać się przed IO w Tokio w 2020 roku.
Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Włodzimierz Szaranowicz Newspix / Katarzyna Woloszczak / Na zdjęciu: Włodzimierz Szaranowicz

W Warszawie przedstawiciel wydawnictwa SQN i Włodzimierz Szaranowicz uzgodnili szczegóły umowy, która zakłada powstanie książki o legendarnym już komentatorze sportowym. O spotkaniu poinformował sam autor przyszłej książki Jerzy Chromik. 

Prawdopodobnie książka zostanie zatytułowana "On, Włodzimierz Szaranowicz". Tym samym będzie w nazwie bardzo podobna do książki "On, Strejlau", która w połowie listopada 2018 roku trafiła do księgarń. Jej autorem był również dziennikarz Jerzy Chromik. 

Fani komentarza Włodzimierza Szaranowicza są zadowoleni, że za niecałe dwa lata będą mogli przeczytać książkę o doświadczonym dziennikarzu sportowym. "Świetna wiadomość", "Już nie mogę się doczekać" - to tylko wybrane komentarze z wielu, które pojawiły się pod informacją o napisaniu książki. 

Czytaj także: Andrzej Strejlau: Korupcja wróci

Włodzimierz Szaranowicz zapisał się już w historii polskiego komentarza sportowego. Od 1977 roku jest związany z Telewizją Polską. Zasłynął swoim komentarzem przede wszystkim z wydarzeń lekkoatletycznych i konkursów skoków narciarskich. Był aż dziewiętnaście razy akredytowany na letnie i zimowe igrzyska olimpijskie. Z kolei Jerzy Chromik pisał między innymi dla Przeglądu Sportowego i był konsultantem filmu "Piłkarski poker". 

Czytaj także: Włodzimierz Szaranowicz skomentował śmierć Mattiego Nykaenena

ZOBACZ WIDEO Arkadiusz Milik jest w życiowej formie? "Czuć od niego pewność siebie"

Przeczytasz książkę o Włodzimierzu Szaranowiczu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Zimowe na Facebooku
Zgłoś błąd
Twitter

Komentarze (5):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×