Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Skoki narciarskie. Puchar Świata. Nie będzie nowej grafiki telewizyjnej. Jeszcze nie w tym sezonie

W transmisji telewizyjnej z zawodów Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim pojawiła się nowa grafika, pokazująca wyniki zawodniczek i zawodników. W skokach, w najbliższym sezonie, takiej nowości nie będzie. Fani muszą uzbroić się w cierpliwość.
Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
W transmisjach z PŚ 2019/2020 w skokach obowiązywać będzie ta sama grafika telewizyjna co w poprzednich latach Materiały prasowe / TVP / W transmisjach z PŚ 2019/2020 w skokach obowiązywać będzie ta sama grafika telewizyjna co w poprzednich latach

Tradycyjnie w ostatni weekend października, to narciarki i narciarze alpejscy rozpoczęli jako pierwsi zimowy Puchar Świata. W transmisji telewizyjnej ze slalomu giganta w Soelden pojawiła się nowa grafika telewizyjna. Wyniki alpejek i alpejczyków pokazywane były w prostokątach na białym tle, a nie jak dotychczas na granatowym tle. 

Nowe grafiki dla zawodów w PŚ w narciarstwie alpejskim zobaczysz poniżej:

Transmisja z sobotnich zawodów PŚ 2019/2020 w narciarstwie alpejskim w Soelden w Eurosporcie Transmisja z sobotnich zawodów PŚ 2019/2020 w narciarstwie alpejskim w Soelden w Eurosporcie
Skoro Puchar Świata w skokach narciarskich także organizowany jest przez FIS, fani skoków liczyli, że nowa grafika pojawi się również w transmisjach telewizyjnych z ich ulubionych zawodów. Nic z tego.

Czytaj także: optymistyczne słowa Apoloniusza Tajnera przed nowym sezonem w skokach narciarskich

Według dziennikarza Adama Bucholza z portalu skijumping.pl, w sezonie 2019/2020 w relacjach z konkursu skoków będzie obowiązywała ta sama grafika, co w latach poprzednich, czyli granatowa. Dopiero w sezonie 2020/2021 w transmisjach z Pucharu Świata w skokach będzie nowa grafika, taka jaką w weekend zaprezentowano podczas relacji z alpejskiego Pucharu Świata w Soelden.


Grafika telewizyjna ze skoków, która będzie obowiązywać w sezonie 2019/2020:

Grafika telewizyjna obowiązująca od kilku sezonów w transmisjach z PŚ w skokach (za TVP) Grafika telewizyjna obowiązująca od kilku sezonów w transmisjach z PŚ w skokach (za TVP)
Nowy sezon Pucharu Świata 2019/2020 w skokach narciarskich rozpocznie się w piątek 22 listopada w Wiśle. Tego dnia na skoczni narciarskiej im. Adama Małysza odbędą się treningi i kwalifikacje do niedzielnej rywalizacji indywidualnej (24 listopada). Z kolei na sobotę 23 listopada zaplanowano drużynówkę.

Czytaj także: co za kwota na przebudowę skoczni w Trondheim! Robi wrażenie

ZOBACZ WIDEO: F1. Robert Kubica o swoich początkach. "Musiałem podkładać poduszki na siedzenie żeby cokolwiek widzieć"

Polub Sporty Zimowe na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×