WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
Skoki narciarskie Konkurs indywidualny w Klingenthal

Dziękujemy zatem za udział w relacji i już teraz zapraszamy na relację z zimowego Pucharu Świata. 

Przejdź do pełnej relacji

Dziękujemy zatem za udział w relacji i już teraz zapraszamy na relację z zimowego Pucharu Świata. 

Tym samym zwycięzcą cyklu został Klimow, drugie miejsce zajęła Karl Geiger, a trzecie Piotr Żyła. 

Mamy już ostateczną decyzję! Zawody finałowe Letniego Grand Prix 2018 w Klingenthal zostały odwołane!

Na razie skakania jednak nie będzie. Najwcześniej pierwsza seria rozpocznie się o 16:00. Wcześniej, o 15:45, kolejne spotkanie jury. Decyzję sędziów mogą jednak dziwić. Do wieczora z Klingenthal ma cały czas wiać bardzo mocno. Na co zatem czekamy? Odpowiedź zna tylko jury. 

Wiatr jest naprawdę bardzo silny, trudno uwierzyć w to, żeby udało się przeprowadzić chociaż jedną serię. 

Teoretycznie wszystko gotowe do rywalizacji. Na razie wiatr jest jednak cały czas bardzo mocny. Wskaźniki wiatru święcą na czerwono, a to oznacza, że na razie nawet przedskoczek nie może oddać swojej próby. 

Witamy ponownie. Wszystko wskazuje na to, że o 15:15 jury spróbuje rozpocząć konkurs. Obiekt przetestowali przedskoczkowie, rozpoczęła się oficjalna procedura prezentowania listy startowej w transmisji telewizyjnej, więc za chwilę pierwszy zawodnik powinien zasiąść na belce startowej. 

A jednak zmiana decyzji. O 15:15 nie będzie spotkania jury, ponieważ o tej porze ma rozpocząć się pierwsza seria konkursowa. Najprawdopodobniej jeśli wtedy nie będzie można rozpocząć zawodów, zostaną one ostatecznie odwołane. 

Jury nie daje za wygraną. Na spotkaniu podjęto decyzję, że pierwsza seria konkursowa rozpocznie się najwcześniej o 15:30. Kwadrans wcześniej odbędzie się kolejne spotkanie jury. Warunki na skoczni nadal jednak bardzo trudne. 

I mamy nowe informacje. 

Jeśli jednak wiatr nie zacznie wiać chociaż trochę mniej, nie ma większych szans na przeprowadzenie chociaż jednej serii. Czekamy jednak na dalsze decyzje. Przypominamy - 14:40 spotkanie jury, a 20 minut później próba rozpoczęcia zawodów. 

Zgodnie z prognozami meteorologów wiatr w Klingenthal, tak jak i w Polsce, jest bardzo silny. Z tego powodu już odwołano finałowy konkurs LGP pań, potem serię próbną, a teraz przesunięto rozpoczęcie konkursu skoczków na 15:00.

Wiemy już jednak, że konkurs nie rozpocznie się o 14:15. Ze względu na silny wiatr jury zdecydowało, że zawody wystartują najwcześniej o 15:00. Z kolei na 14:40 zaplanowano spotkanie jury, na którym mogą zostać podjęte kolejne decyzje związane z konkursem. 

Witamy po raz kolejny. Według planu o 14:15 miała rozpocząć się pierwsza finałowego konkursu Letniego Grand Prix 2018 w Klingenthal. 

>

Zobacz również

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.