Mariusz Fornalczyk znów to zrobił! Piłkarz Pogoni zaskoczył fryzurą

Pogoń Szczecin z czwartą wygraną w sezonie. Tym razem "Portowcy" pewnie pokonali Zagłębie Lubin (3:0). Po spotkaniu sporo mówiło się o Mariuszu Fornalczyku. 19-latek po raz kolejny zaskoczył swoją fryzurą.

MK
Mariusz Fornalczyk (Pogoń) w meczu z Zagłębiem Lubin Newspix / Krzysztof Cichomski / Na zdjęciu: Mariusz Fornalczyk (Pogoń) w meczu z Zagłębiem Lubin
W meczu 7. kolejki PKO Ekstraklasy Pogoń Szczecin podejmowała KGHM Zagłębie Lubin. Już w pierwszej połowie wynik spotkania otworzył Damian Dąbrowski, natomiast po zmianie stron podwyższyli jeszcze Kamil Grosicki i Pontus Almqvist. Tym samym "Portowcy" zwyciężyli 3:0.

Uwagę zwrócił także Mariusz Fornalczyk. 19-letni zawodnik Pogoni po raz kolejny zaprezentował na boisku nietypową fryzurę. Miał bowiem na głowie... różowe serduszka na białym tle.

To nie pierwszy raz, kiedy zawodnik Pogoni zaskoczył fryzurą. Na jego głowie gościły już kolory niebieski, czerwony czy jasny blond.

- Od dawna chciałem trochę poeksperymentować - powiedział w styczniu 2022 roku w rozmowie z "Faktem". - Potem podchwyciłem, że to od Mbappe i tak to się kręciło. Trochę fantazji nie zaszkodzi - dodał.

Urodzony w 2003 roku piłkarz rozegrał w sobotę 20 minut. Zastąpił na boisku Kamila Grosickiego. Łącznie w tym sezonie wystąpił w pięciu meczach, w których zaliczył jedną asystę (z Widzewem Łódź).
Mariusz Fornalczyk podczas ostatniego meczu (za: Instastories) Mariusz Fornalczyk podczas ostatniego meczu (za: Instastories)

Górnik Zabrze przeprowadza sensacyjne transfery. Wiemy o jakie kwoty chodzi!

Czy Pogoń Szczecin zostanie mistrzem Polski?