"Kocham". Zobacz, komu Włoszczowska dziękuje po "Tańcu z Gwiazdami"

Maja Włoszczowska ma za sobą debiut w "Tańcu z Gwiazdami". Kolarka górska mogła liczyć na wsparcie swoich koleżanek. Po programie podziękowała im na Instagramie.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Maja Włoszczowska Instagram / Na zdjęciu: Maja Włoszczowska
"Taniec z Gwiazdami" przyciąga ludzi sportu. Tym razem w słynnym programie tanecznym możemy oglądać Maję Włoszczowską. Dwukrotna medalistka olimpijska w kolarstwie górskim w miniony poniedziałek zaliczyła debiut w telewizyjnym show.

38-latka zaprezentowała taniec jive i świetnie się spisała na parkiecie. Łącznie otrzymała od jury 30 punktów i ostatecznie zajęła piąte miejsce. Pod jej adresem posypało się wiele komplementów.

Co ciekawe, Włoszczowska mogła liczyć na wsparcie koleżanek, które w przeszłości także startowały w "Tańcu z Gwiazdami". Na widowni kibicowała jej Monika Pyrek (była skoczkini o tyczce) i Otylia Jędrzejczak (była pływaczka).

To właśnie im kolarka podziękowała po programie. Na Instagramie zamieściła wspólne zdjęcie, na którym przyznała: "Ależ mi dziewczyny niespodziankę wczoraj zrobiły".
Fot. Instagram Fot. Instagram
"Mogłaby pani być Robertą Lewandowską". Jedna z faworytek Tańca z Gwiazdami pokazała na co ją stać >> Nowe wyzwanie przed Mają Włoszczowską. "Kiedy jak nie teraz?!" >> ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tenisiści czy piłkarze? Jest forma!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×