Gorące zdjęcie żony Krychowiaka. Komentarz piłkarza rozkłada na łopatki

Celia Krychowiak wrzuciła do sieci kilka nowych fotek. Pozuje na nich w stroju kąpielowym. Migawki wywołały spore poruszenie wśród internautów. W komentarzach zareagował nawet jej mąż Grzegorz Krychowiak.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Celia Krychowiak Instagram / Celia Krychowiak / Celia Krychowiak
Celia Krychowiak niewątpliwie wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Jej najnowszy wpis robi prawdziwą furorę. Żona reprezentanta Polski załączyła do niego fotografie, na których pozuje w czarnym stroju kąpielowym.

Tym samym Celia wyeksponowała między innymi płaski brzuch i zgrabne nogi. Śmiało można stwierdzić, że Krychowiak znajduje się w bardzo dobrej formie. Zapewne bardzo o siebie dba.

Na serię fotek zareagowało wielu internautów. Najmocniej w oko rzuca się jednak komentarz Grzegorza Krychowiaka. "Nie jest źle" - ocenił z przymrużeniem oka.

Potem piłkarz odpisał jeszcze na komentarz Sary Boruc, stwierdzając, że Celia jest "wychowana na pierogach". Humor ewidentnie mu dopisywał.

Odważnymi zdjęciami Krychowiak zachwyca się wiele osób. Jej fani z pewnością uwielbiają takie migawki. W tym miejscu warto spostrzec, że instagramowy profil Celii śledzi przeszło 170 tys. osób.

Czytaj także:
Pojawiła się znienacka, zaraz będzie złota?
Aż huczy od plotek. Vonn przyłapana z nowym partnerem?

ZOBACZ WIDEO: Kulisy powołań Michniewicza


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×