Staśko oburzona wygraną Benzemy. Przypomniała wielki skandal

Zgodnie z przewidywaniami, Karim Benzema zdobył Złotą Piłkę "France Football". Na takie rozstrzygnięcie zareagowała Maja Staśko przypominając o wielkiej aferze z jego udziałem. "Mija 11 miesięcy, a on dostaje Złotą Piłkę" - napisała na Instagramie.

KK
Maja Staśko, na małym zdjęciu: Karim Benzema Materiały prasowe / HIGHLeaguePL / PAP/EPA/Mohammed Badra / Na zdjęciu: Maja Staśko, na małym zdjęciu: Karim Benzema
Nie było niespodzianki podczas 66. edycji Złotej Piłki "France Football". Najważniejsze wyróżnienie trafiło w ręce 34-letniego Karima Benzemy, który ma za sobą wielki sezon i rok.

Więcej o tym, co działo się w poniedziałek w Paryżu -->> Benzema pierwszy raz ze Złotą Piłką. Lewandowski w cieniu gwiazdy Realu.

Obok takiego rozstrzygnięcia obojętnie nie przeszła Maja Staśko, która przypomniała, że Francuz jest... skazany.

ZOBACZ WIDEO: Można oglądać w nieskończoność. Jak on to strzelił?!

"To jest dosłownie opis przemocy seksualnej wobec kolegi. Po co jakkolwiek nagradzać sprawcę przemocy seksualnej na innym mężczyźnie?" - napisała w stories na Instagramie.

"Karim Benzem został skazany za nakłanianie byłego kolegi z drużyny do zapłaty szantażystom, którzy grozili ujawnieniem sekstaśmy z udziałem kolegi. Dostał rok więzienia w zawieszeniu i grzywnę" - dodała.

Rozchodzi się dokładnie o szantażowanie Mathieu Valbueny. W listopadzie 2021 roku Benzema został skazany na rok więzienia w zawieszeniu i grzywnę w wysokości 75 tysięcy euro.

Więcej o tej sprawie i wyroku znajdziesz tutaj -->> Karim Benzema skazany

"Mija 11 miesięcy, a on dostaje Złotą Piłkę. Nie można było nagrodzić Lewandowskiego?" - zakończyła swój wywód aktywistka Staśko.

Przypomnijmy, że przez aferę związaną z Valbueną napastnik Realu Madryt od października 2015 roku nie był powoływany do reprezentacji Francji. Zmienił to dopiero Didier Deschamps powołując go w maju 2021 roku na Euro 2020 (było rozgrywane rok później ze względu na pandemię COVID-19).
Zobacz także: Benzema zaczął mówić o Lewandowskim. Tak powiedział o Polaku Zmarnowana okazja. Taka sytuacja już się nie wydarzy Życie w cieniu, które doprowadziło go na szczyt
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×