Takich obrazków w Katarze nie zobaczysz. Anglicy dosłownie oszaleli [WIDEO]

Media społecznościowe obiega nagranie zarejestrowane w jednym z angielskich barów. Pokazano, jak kibice zareagowali na bramkę Raheema Sterlinga w meczu z Iranem. To było czyste szaleństwo!

Mateusz Domański
Angielscy kibice w szale radości po bramce PAP / Twitter/Mirror Football / Angielscy kibice w szale radości po bramce
Reprezentacja Anglii w pełni wywiązała się z roli faworyta w meczu pierwszej kolejki mundialu 2022, w którym pokonała reprezentację Iranu aż 6:2. Wynik spotkania w 35. minucie otworzył Jude Bellingham, a 8 minut później prowadzenie Anglików podwyższył Bukayo Saka.

Już w doliczonym czasie gry pierwszej połowie na listę strzelców wpisał się Raheem Sterling (45+1). Między innymi po tym golu kibice zgromadzeni w jednym z angielskich barów wręcz oszaleli z radości.

Było wiwatowanie, były podskoki ze szczęścia. Polało się też piwo. Tego złocistego trunku w angielskim barze zapewne było pod dostatkiem.

W przeciwieństwie do katarskich stadionów. Tam napój uwielbiany przez wielu kibiców nie jest sprzedawany. Decyzja o wprowadzeniu zakazu wywołała mnóstwo kontrowersji.

Po wspomnianym trafieniu Sterlinga, dla reprezentacji Anglii trafiali jeszcze Saka, Marcus Rashford oraz Jack Grealish, a w szeregach Iranu dwa gole zdobył Mehdi Taremi.

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)