Incydent na trybunach. Ochrona interweniowała ws. mamy Kamila Glika

Kamil Glik mógł liczyć na wielkie wsparcie z trybun podczas pierwszego meczu mistrzostw świata w Katarze. Wśród kibiców znalazła się m.in. jego mama, której plany, jak informuje "Fakt", pokrzyżował jeden ze stewardów na stadionie.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Mama Kamila Glika, dyskutująca ze stewardem podczas meczu mistrzostw świata w Katarze Polska - Meksyk Newspix / Piotr Kucza/FotoPyK / Mama Kamila Glika, dyskutująca ze stewardem podczas meczu mistrzostw świata w Katarze Polska - Meksyk
Przed spotkaniem Polska - Meksyk do Kataru poleciała spora grupka najbliższych Kamila Glika. Z trybun Stadium 974 w Dosze lidera naszej defensywy oklaskiwały mama, żona Marta, dwie jego córki Victoria i Valentina, a także teściowa.

Jak informuje "Fakt", jeden ze stewardów miał mały zgrzyt z mamą reprezentanta Polski. Na obiekt wniosła ona biało-czerwoną flagę z napisem rodzinnego Jastrzębia-Zdrój, którą przywiesiła na barierce. Już po kilku minutach ochrona nakazała jej zdjęcie, bo znalazła się w miejscu, w którym, według wytycznych FIFA, nie mogła.

Grażyna Glik pozostawała nieugięta i postanowiła przywiesić ją w innym sektorze polskich kibiców - za bramką, gdzie była już taka możliwość. Niestety steward nie chciał jej tam przepuścić.

- Dyskusja chwilę trwała, ale niestety ochrona pozostała nieugięta - czytamy w "Fakcie".

Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Glik rozegrał całe spotkanie, a bezpośrednio po ostatnim gwizdku udał się na trybuny, gdzie mógł uścisnąć żonę i córki. Na razie najbliżsi 34-latka pozostają w Dosze, więc niewykluczone, że w sobotę również będą dopingować stopera w starciu z Arabią Saudyjską (26 listopada, godz. 14:00).

Czytaj też:
-> Spojrzeli pod dach stadionu w Katarze. To znaleźli
-> Ujawniono zachowanie Michniewicza w szatni. Ale wypalił!

ZOBACZ WIDEO: Eksperci liczą na reakcję Lewandowskiego. "Na pewno będzie wkurzony"


Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Polska pokona Arabię Saudyjską?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×