Na obozie Lewandowskiej pojawił się... Lewandowski. Nie Robert!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na dużym zdjęciu: Anna Lewandowska (Instagram), na małym: ujęcie z obozu Camp by Ann (Instagram)
Instagram / / Na dużym zdjęciu: Anna Lewandowska (Instagram), na małym: ujęcie z obozu Camp by Ann (Instagram)
zdjęcie autora artykułu

Camp by Ann organizowany przez Annę Lewandowską trwa w najlepsze. Do Dojo Stara Wieś, gdzie odbywa się obóz, zawitał gość specjalny. Żonę napastnika FC Barcelony oraz innych uczestników odwiedził Marcin Lewandowski.

W tym artykule dowiesz się o:

Anna Lewandowska jakiś czas temu przyleciała do Polski. W niedzielę (29 stycznia) m.in. pojawiła się w studiu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która świętowała 31. finał. Sportsmenka sama aktywnie wsparła akcję Jerzego Owsiaka (więcej TUTAJ).

Tego samego dnia w Dojo Stara Wieś miał miejsce początek organizowanego przez nią Camp by Ann. Środa, czyli dzień czwarty obozu był dla uczestników zapewne emocjonujący, bowiem odwiedził ich słynny biegacz - Marcin Lewandowski.

Anna Lewandowska bardzo cieszyła się z wizyty utytułowanego lekkoatlety. Reprezentant Polski w swoim dorobku ma m.in. brązowy medal mistrzostw świata w biegu na 1500 metrów zdobyty niecałe cztery lata temu w Doha.

ZOBACZ WIDEO: Ten kibic oszalał. Zobacz, co zrobił w trakcie meczu

- Dziś jakże motywujący był nasz gość z wielkimi sukcesami. Ale mówił też o porażkach. Słuchajcie, zawsze te obozy właśnie w ten sposób motywują i pokazują również różne drogi do sukcesu - powiedziała w opublikowanej relacji na Instagramie.

Marcin Lewandowski w popołudniową środę odwiedził Dojo Stara Wieś. Za to inny Lewandowski, ale Robert, już wieczorem wróci na boiska Primera Division po zawieszeniu. FC Barcelona w ramach 17. kolejki ligi hiszpańskiej zmierzy się z Realem Betis.

Zobacz też: Ukradł koszulki klubowe. Nie uwierzysz, co potem zrobił

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (1)
avatar
yes
2.02.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Reklama żony piłkarza!