Komentator TVP już to ogłosił. Ciekawe, co zrobi Kasia Cichopek

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Maciej Kurzajewski / Maciej Kurzajewski przed kolejnym wyzwaniem
Instagram / Maciej Kurzajewski / Maciej Kurzajewski przed kolejnym wyzwaniem
zdjęcie autora artykułu

Maciej Kurzajewski oficjalnie potwierdził, że wystartuje w zawodach Ironman Gdynia 2023. Co na to partnerka komentatora TVP Katarzyna Cichopek? Można w ciemno zakładać, że będzie mocno ściskać kciuki za swojego ukochanego.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=48278]

[/tag]Maciej Kurzajewski za pośrednictwem Instagrama oznajmił, że podjął się sportowego wyzwania. Popularny dziennikarz i komentator TVP wystartuje w zawodach Ironman Gdynia.

"Skąd to zaskoczenie?! Skoro słowo się rzekło, to dzisiaj oficjalne potwierdzenie mojego startu w Ironman Gdynia 2023" - przekazał Kurzajewski.

Jednocześnie zapowiedział, że niebawem będzie przedstawiać partnerów, którzy chcą go wesprzeć w realizacji celu. Największym motywatorem będzie zapewne Katarzyna Cichopek.

Kurzajewski spotyka się z nią już od jakiegoś czasu. Związek pary stopniowo rozkwita i należy się spodziewać, że będą stawiać kolejne kroki w rozwoju relacji.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: miss mundialu nie daje o sobie zapomnieć. Co za zdjęcia!

Cichopek może być dumna ze sportowego zaangażowania swojego partnera. Na pewno jego udział w zawodach w Gdyni będzie dla niej sporym przeżyciem.

Kurzajewskiego motywować próbują też znajomi - m.in. Rafał Mroczek.

"To się nazywa wyzwanie. Maćku życzę determinacji, wytrwałości, energii, radości i zdrówka. Jazda"- napisał w komentarzach.

Zobacz także: Okrzyknięto ją gwiazdą Super Bowl. Ta piękność skradła serce gwiazdy NFL Niesamowite słowa. Tak Robert Lewandowski nazwał siostrę

Źródło artykułu: WP SportoweFakty