Szybko poszło. Polscy kibice stracili cierpliwość

Polscy kibice głośno wspierali piłkarzy przed meczem z Czechami. Słychać było ich także już podczas spotkania. Z ich ust padały wulgaryzmy.

Polska - Estonia
DF
polscy kibice Getty Images / Na zdjęciu: polscy kibice
Rywalizacją z Czechami reprezentacja Polski rozpoczęła eliminacje do mistrzostw Europy 2024. Tradycyjnie Biało-Czerwoni są wspierani przez dużą grupę kibiców. Ci przed spotkaniem odpalili race i prowadzili głośny doping.

Piłkarze jednak wyszli na mecz kompletnie sparaliżowani. Po dwóch minutach podopieczni Fernando Santosa przegrywali już 0:2. Formacja defensywna ewidentnie nie reagowała na akcje gospodarzy.

Taki obrót spraw rozwścieczył polskich kibiców. W szóstej minucie spotkania w przekazie telewizyjnym było słychać nawet wulgaryzmy. Fani naszego zespołu użyli dość znanej przyśpiewki.

"PZPN, PZPN, j***ć, j***ć PZPN" - wybrzmiało z ust kibiców. Później były także kolejne okrzyki, niekoniecznie pochwalające polskich piłkarzy.

Nie ma wątpliwości, że debiut Fernando Santosa w reprezentacji Polski jest bardzo gorzki, a gra nie może podobać się kibicom. Ci później z kolei dopuszczają się brzydkich zachowań.

OGLĄDAJ MECZE REPREZENTACJI W PILOCIE WP (link sponsorowany)