Dobre wieści dla Pique. Shakira przyleciała do Barcelony

Shakira znów zaskoczyła swoich fanów. Kolumbijska piosenkarka po dwóch miesiącach powróciła do Barcelony i zabrała ze sobą aż... 19 walizek!

MB
Shakira i Pique podczas Pucharu Davisa 2019 w Madrycie Getty Images / Europa Press Entertainment / Na zdjęciu: Shakira i Pique podczas Pucharu Davisa 2019 w Madrycie
Kolumbijska artystka przez ostatnie dla miesiące przebywała w Miami z dwójką dzieci - Milanem oraz Sashą. Jak poinformowało "Mundo Deportivo", cała trójka powróciła właśnie do Barcelony z bardzo obszernym bagażem.

Shakira spakowała aż 19 walizek, ale najbardziej zaskakujące jest to, że powróciła do posiadłości, którą dzieliła kiedyś z Gerardem Pique.

Nie wiadomo na jak długo Kolumbijka zostanie w Barcelonie, ani nieznany jest także powód tej podróży, ale to świetne wiadomości dla jej byłego partnera, któremu na co dzień bardzo brakuje swoich pociech.

Spekuluje się, że popularna piosenkarka pozostanie w kraju przez najbliższe 15 dni, a to oznacza, że maluchy w końcu będą mogły spotkać się i spędzić więcej czasu ze stęsknionym tatą - Gerardem Pique.

Czytaj także: Tak szybko?! Aż huczy od plotek ws. Pique i jego nowej partnerki Pique z nową partnerką. Na reakcję Shakiry nie trzeba było długo czekać ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szaleje! "Mamba na koniec"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×