Ukraińcy zdumieni, z kim sfotografował się Lewandowski

Grand Prix Hiszpanii Formuły 1 przyciągnęło do padoku wiele gwiazd ze świata sportu i showbiznesu. Jedną z postaci na świeczniku był Robert Lewandowski. Ukraińscy dziennikarze dziwią się jednak jednemu zdjęciu, na którym obecny jest Polak.

MM
Robert Lewandowski (po lewej) i Danił Miedwiediew Materiały prasowe / Ferrari / Na zdjęciu: Robert Lewandowski (po lewej) i Danił Miedwiediew
Chodzi o fotografię, na której reprezentant Polski pozuje przy bolidzie Ferrari razem z rosyjskim tenisistą, Daniłem Miedwiediewem. "Zachowanie Lewandowskiego wygląda wyjątkowo dziwnie. Przecież ostatnio publicznie skrytykował poczynania kolegów z drużyny, Alejandro Balde i Sergiego Roberto. Przypomnijmy, że piłkarze Barcelony nagrali zabawny filmik, w którym dziękują kibicom z Federacji Rosyjskiej" - czytamy w artykule zamieszczonym przez ukraiński serwis sport24.ua.

Polak kwalifikacje do wyścigu o Grand Prix Hiszpanii oglądał z garażu Ferrari wespół m.in. ze wspomnianym tenisistą z Rosji. Wspólne zdjęcie Roberta Lewandowskiego z Daniłem Miedwiediwem wywołało co najmniej konsternację wśród Ukraińców. We wspomnianym tekście podkreślono bowiem, że Miedwiediew nie potępił wojny, która drugi rok toczy się w Ukrainie.

"Sam Miedwiediew deklarował wcześniej, że opowiada się za "pokojem na świecie". Nie potępił jednak otwarcie działań terrorystycznych swojego haniebnego państwa na terytorium Ukrainy" - napisano, okraszając tekst wpisami Ferrari zamieszczanymi na Twitterze.

Czytaj również:
Sensacyjne wieści ws. "Lewego"
Lewandowski śladem Neymara

ZOBACZ WIDEO: Tego brakowało Bayernowi. Lewandowski zdradził kulisy
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×