Hiszpanie rozpisują się o Lewandowskiej. I zaliczyli potężną wpadkę

Ostatnio głośno zrobiło się o możliwości wejścia do oktagonu przez Annę Lewandowską. Hiszpanie podchwycili ten temat, ale popełnili wielką gafę, a wszystko przez... Sławomira Peszko. O co chodzi?

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Anna Lewandowska i Sławomir Peszko (w kółku) Instagram / oficjalny profil Anny Lewandowskiej / WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Anna Lewandowska i Sławomir Peszko (w kółku)
- Marzyłby nam się występ Anny Lewandowskiej, która ma zaplecze z karate. Czemu nie? Zobaczymy - powiedziała ostatnio właścicielka Clout MMA Julita Górska.

Czy Anna Lewandowska faktycznie rozpocznie swoją karierę w MMA? Na wejście do oktagonu namówić może ją Sławomir Peszko, który po zakończeniu kariery piłkarskiej wszedł w do świata freak fightów.

To właśnie on jest jednym z dwójki ambasadorów nowo powstałej federacji Clout MMA. Więcej o tym pisaliśmy tutaj -->> Nowy rozdział w życiu. Peszko potwierdził.

Media w Hiszpanii informują o tym pomyśle, ale nie ustrzegli się poważnej gafy. Według dziennikarzy "Sportu" Peszko jest... właścicielem KSW!

"Propozycja wejścia Lewandowskiej do oktagonu wyszła od Sławomira Peszko, właściciela KSW, największej federacji MMA w Europie" - można przeczytać na stronie dziennika. Dodano przy okazji, że żona Roberta Lewandowskiego jest bardzo otwarta na debiut w MMA.

Warto przypomnieć, że Peszko przyjaźni się z Lewandowskimi i kto wie, czy finalnie pomysł z Lewandowską w oktagonie nowej federacji freak fightów nie dojdzie do skutku.

Pierwsza gala Clout MMA 1 odbędzie się już 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze.

Zobacz także:
Sensacyjny plan Tomasza Adamka na pożegnalną walkę
Mocne słowa o Pudzianowskim. "Osiągnął znacznie więcej niż mógł"

ZOBACZ WIDEO: Jest chętny na bój z Arturem Szpilką. "Nie ma się co zastanawiać"
Czy Anna Lewandowska wejdzie do oktagonu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×