Nowy rozdział w życiu. Peszko potwierdził

Sławomir Peszko wkracza w świat freak fightów! Niepokonana od długiego czasu czołowa influencerka, Lexy Chaplin, łączy siły z byłym reprezentantem Polski w elektryzującym projekcie.

RS
Lexy Chaplin i Sławomir Peszko Materiały prasowe / CLOUT MMA / Na zdjęciu: Lexy Chaplin i Sławomir Peszko
Wielokrotny reprezentant Polski zadebiutuje w nowym projekcie. Sławomir Peszko wchodzi do świata freak fightów z przytupem, jako jeden z dwójki ambasadorów federacji CLOUT MMA.

- Zakończenie piłkarskiej kariery było nieuniknione. Coś się skończyło, ale coś się zaczyna! Wchodzę w projekt CLOUT MMA nie na 40 proc., ale na 100 proc.! Wiecie, że lubię dobrą zabawę i nie będzie nudy. Obiecuję wam! Będzie grubo i będzie się działo - zapowiedział Sławomir Peszko.

Ambasadorką federacji CLOUT MMA została również Lexy Chaplin. To czołowa polska influencerka, która pokazała już kilkukrotnie, że znakomicie odnajduje się w klatce.  Nieustępliwość i zadziorny charakter pokazywała już w oktagonie.

- Dwa lata temu sport kompletnie odmienił moje życie. Dzisiaj nie wyobrażam sobie, żebym przestała trenować MMA. Gdy pojawił się pomysł, żebym została współwłaścicielką i ambasadorką CLOUT MMA, od razu wiedziałam, że muszę wykorzystać tę szansę. Cieszę się, że będę mogła współtworzyć taką organizację - mówi Lexy Chaplin.

Organizacja poinformowała, że jeszcze tego lata odbędzie się pierwsza gala - CLOUT MMA 1. Jej karta i lokalizacja nie zostały jeszcze ujawnione. Zapowiedziano za to, że impreza odbędzie się w nieodkrytym jeszcze przez freak fighty miejscu.

Czytaj także:
Kawulski podsumował KSW na PGE Narodowym. Co za zdjęcia!
Szpilka zdradził, o czym pomyślał po pierwszej rundzie z Pudzianowskim. "Znajomi śmieją się, że coś mi się pomyliło"

ZOBACZ WIDEO: Co dalej z Mariuszem Pudzianowskim? Maciej Kawulski odpowiada
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×