Cash zmienił dyscyplinę. Zmierzył się z wielką legendą

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / www.instagram.com/mattycash622 / Na zdjęciu: Matty Cash
Instagram / www.instagram.com/mattycash622 / Na zdjęciu: Matty Cash
zdjęcie autora artykułu

Matty Cash chętnie przyjął zaproszenie do gry w snookera od wielokrotnego mistrza świata Stephena Hendry'ego. To była dobra lekcja i okazja do poplotkowania o piłce nożnej.

W tym artykule dowiesz się o:

25-letni Matty Cash to człowiek wielu talentów. Reprezentant Polski ostatnio sprawdził się... przy stole snookerowym.

"Dziś witam piłkarza Aston Villa i reprezentacji Polski oraz wielkiego fana snookera - Matty'ego Casha. Zawodnik Premier League i uczestnik MŚ z top breakiem ponad 50. Uwielbiam grać z innymi sportowcami, którzy pasjonują się snookerem" - tak zapowiedział Casha na Instagramie Stephen Hendry.

Legendarny szkocki snookerzysta, 7-krotny zdobywca tytułu mistrza świata (w latach 1990, 1992-96 i 1999), udzielił lekcji gry swojemu gościowi.

Casha przy stole wzięło na... wspominki. - Najtrudniejszy przeciwnik? Kiedy grałem na mistrzostwach świata (Katar 2022 - przyp. red.) przeciwko Kylianowi Mbappe, to było jak szaleństwo. Przed meczem poświęciłem godzinę na oglądanie filmików z nim. Trudno było go zatrzymać. To było ogromne doświadczenie dla mnie - zdradził 12-krotny reprezentant Polski.

54-letni Hendry na koniec pochwalił Casha za niezłe umiejętności gry w snookera (patrz wideo poniżej).

Zobacz: Reprezentacja ma problem. "Okazał się niezastąpiony" Cash zaczął uczyć się polskiego. Nikt nie mówił, że będzie łatwo

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Vinicius Jr zmienia dyscyplinę? Ależ zabawa!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty