Lekarz przerwał walkę podczas Clout MMA

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / High League / Na zdjęciu: Dawid Załęcki (z prawej)
Materiały prasowe / High League / Na zdjęciu: Dawid Załęcki (z prawej)
zdjęcie autora artykułu

Tylko jedną rundę trwał pojedynek Dawida Załęckiego z Denisem Labrygą. Konieczna była interwencja lekarza, który nie wydał zgody na to, aby "Crazy" kontynuował walkę.

W tym artykule dowiesz się o:

To było starcie zawodników ze sporym doświadczeniem w sportach walki. Denis Labryga wywodzi się z kickboxingu i K-1. W tej drugiej dyscyplinie zdobył nawet mistrzostwo Polski juniorów. Dawid Załęcki miał na swoim koncie już występy we freak fightach.

Znacznie bardziej od 47-latka znany jest jego syn Denis. Młodszy z nich mierzył się chociażby z Arturem Szpilką podczas gali High League. Musiał jednak uznać wyższość byłego pięściarza.

Ich pojedynek odbył się w formule K-1 w małych rękawicach. Zakontraktowany został na trzy rundy po trzy minuty.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: pozowała do zdjęcia. Gwiazdy PSG wszystko popsuły

Labryga od początku starał się spychać Załęckiego w kierunku siatki. Zawodnicy nie wyprowadzali dużej liczby ciosów, ale gdy już to robili i trafiali, to ich ataki były potężne.

Po zakończeniu pierwszej rundy okazało się, że na nodze Załęckiego pojawiło się bardzo głębokie rozcięcie. Powtórki pokazały, że "Crazy" doznał kontuzji, gdy trafił przeciwnika piszczelem w kolano.

W przerwie do akcji musiał wkroczyć lekarz. Ten nie wyraził zgody na dalszą walkę. 47-latka trzeba było także opatrzyć.

Labryga zaraz po zakończeniu walki przyznał, że obaj mają niedokończone sprawy i wyraził nadzieję, że dojdzie pomiędzy nimi w przyszłości do rewanżu.

Czytaj także:"Boruc". Peszko nawet się nie wahałClout MMA. Sensacja w walce Pudzianowskiego

Źródło artykułu: WP SportoweFakty