"G****any mecz". Polski piłkarz znów nie gryzł się w język

FC Kopenhaga wypuściła z rąk niemal pewne zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Spotkanie w swoim stylu skomentował Kamil Grabara. "Zasługiwaliśmy na trzy punkty w tym g****anym meczu" - napisał na Instagramie.

AD
Kamil Grabara i jego wpis Getty Images / Grzegorz Wajda/SOPA Images/LightRocket oraz Kamil Grabara/Instagram / Na zdjęciu: Kamil Grabara i jego wpis
W środę FC Kopenhaga rozgrywała swój pierwszy mecz w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Mistrzowie Danii mierzyli się na wyjeździe z Galatasaray Stambuł.

I drużyna, której barw broni Kamil Grabara, była bliska zdobycia trzech punktów na bardzo trudnym terenie. Na początku drugiej połowy wyszła na prowadzenie 2:0. Jednak gospodarze nie zamierzali składać broni.

W ostatnich minutach wykazali się wręcz ogromną skutecznością. Swoje bramki zdobyli w 86. i 88. minucie, dzięki czemu uratowali punkt. Przyjezdni byli wściekli takim obrotem wydarzeń, czemu wyraz dał Polak w swoim wpisie na Instagramie.

"Zasługiwaliśmy na trzy punkty w tym g****anym meczu, ale takie jest życie. Idziemy dalej" - napisał polski bramkarz w mediach społecznościowych.

To nie pierwszy raz, kiedy Grabara nie gryzł się w język. Polak słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. Ostatnio o swoim byłym koledze z drużyny powiedział, że "P****oli głupoty".

Warto przypomnieć, że Duńczycy wyeliminowali w ostatniej rundzie eliminacji do Champions League Raków Częstochowa. W pierwszym meczu wygrali 1:0, a w rewanżu u siebie zremisowali 1:1.