Lewandowski bez koszulki zapozował z żoną. "Przeziębi się"

Słodkie zdjęcie opublikowali Anna i Robert Lewandowscy. Fani są wręcz oczarowani, a fotografia cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych.

IK
Robert i Anna Lewandowscy Instagram / instagram.com/annalewandowska/?hl=pl / Robert i Anna Lewandowscy
Tylko w ciągu dwóch godzin najnowszą wrzutkę Lewandowskich polubiło ponad 200 tys. użytkowników Instagrama (stan na: sobota 30 września, godz. 12:00)! Na zdjęciu widzimy przytulonych i wyraźnie uśmiechniętych Annę oraz Roberta.

Co więcej, napastnik FC Barcelony zapozował w samych krótkich spodenkach i bez koszulki. Z kolei Lewandowska ma na sobie spódniczkę z topem, odkrywającym jej brzuch.

Fani pary nie tylko wysyłają "serduszka", ale i masowo komentują zdjęcie. Szczególną popularnością cieszy się żartobliwy wpis dotyczący stroju "Lewego". "Przeziębi się" - napisał jeden z użytkowników Instagrama, co wyraźnie polubili inni komentujący.

"Piękni jesteście", "cudowni", "słodcy" - takie wpisy, w różnych językach, też przewijają się pod zdjęciem.

W tym roku, 22 czerwca, Lewandowscy obchodzili 10. rocznicę ślubu. "Każdego dnia kocham Cię coraz mocniej, ostatnie 10 lat to najlepszy czas w moim życiu. Dziś celebrujemy naszą miłość. Dziękuję, że zawsze jesteś u mego boku. Moje życie jest kompletne tylko z Tobą. Szczęśliwej 10. rocznicy" - pisał Robert w dniu rocznicy.

Czytaj również:
Lewandowska na meczu. Wiadomo, z kim siedziała na trybunach
Tylko spójrz, kogo po latach spotkała Lewandowska. To ważna dla niej osoba

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przyjrzyj się dokładnie. Skradła show w centrum miasta
Obserwujesz Lewandowskich na Instagramie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×