"Takich ludzi trzeba leczyć". Adamek ostro o aferze wśród youtuberów

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
zdjęcie autora artykułu

W ostatnich dniach cała Polska żyje aferą wśród polskich youtuberów. W ostrych słowach w rozmowie z "Faktem" wypowiedział się na ten temat Tomasz Adamek, który podpisał ostatnio kontrakt z federacją FAME MMA.

Oglądaj galę KSW Epic i walkę Adamek - Chalidow. Dostęp -> TUTAJ.

Materiał zgromadzony przez Sylwestra Wardęgę wstrząsnął polskim internetem. Znany youtuber zdemaskował na streamach Stuu, Marcina Dubiela i Michała "Boxdela" Barona. Chodziło o niestosowne zachowanie wobec nieletnich kobiet.

Marcin Dubiel wraz z Michałem "Boxdelem" Baronem jeszcze do niedawna związany był z FAME MMA, ale po tym jak te koszmarne treści ujrzały światło dzienne, federacja powiedziała "dość".

W czwartek sieć obiegło kolejne, tym razem już zbiorcze oświadczenie. "Informujemy, że Rafał Pasternak i Krzysztof Rozpara, skontaktowali się z osobą reprezentującą Marcina Dubiela, informując o wypowiedzeniu obowiązującego kontraktu. Federacja zakończyła również w trybie natychmiastowym współpracę z Danielem Pawlakiem. FAME nie zamierza również przedłużać umowy z Agatą Fąk, której kontrakt wygasł po ostatnim występie na gali FAME FRIDAY ARENA 2" - czytamy.

ZOBACZ WIDEO: "Jestem rozgoryczony". Mateusz Gamrot szczerze po walce z Rafaelem Fizievem

"Jednocześnie informujemy, że trwają intensywne prace nad sformalizowaniem decyzji dotyczącej usunięcia Michała Barona ze spółek należących do marki FAME. Będziemy na bieżąco informować opinię publiczną o postępach prac w tym zakresie. FAME nie będzie współpracować z ww. osobami w przyszłości" - przekazał prezes zarządu Krzysztof Rozpara.

Do ostatnich wydarzeń w rozmowie z "Faktem" odniósł się także Tomasz Adamek, który ostatnio podpisał kontrakt z FAME MMA na dwie walki. Były mistrz świata nie gryzł się w język i powiedział wprost, co o tym wszystkim sądzi.

- Popieram działania FAME MMA. Niedopuszczalne jest molestowanie nieletnich. Mam dwie córki, wprawdzie już dorosłe, ale nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Nigdy nie miałem takich sytuacji. (...) A jeśli chodzi o tych, którzy dopuszczają się niewłaściwych zachowań wobec nieletnich, trzeba ich ostro karać - skomentował Adamek.

- Należy się bezwzględne więzienie za takie zachowania. Takich ludzi trzeba leczyć. Nikt zdrowy takich rzeczy nie robi! - grzmiał 46-letni pięściarz.

Przypomnijmy, że aferą zainteresował się nawet sam premier - Mateusz Morawiecki, który zapowiedział, że sprawą zajmą się odpowiednie organy.

Czytaj także: Polacy chcą znać prawdę. Zobacz, co stało się podczas streamu Wardęgi Ktoś mu grozi. "Mam tyle milionów, mogę to przeznaczyć na zemstę" 

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (1)
avatar
Luckyluke
6.10.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
A Adamka z walk pożegnalnych