"Piękni i młodzi". Gwiazdor TTV pokazał się z ukochaną

Przed laty Krzysztof Radzikowski z sukcesami startował w zawodach strongman, a popularność dały mu występy w programie "Googlebox" emitowanym na TTV. Ostatnio pochwalił się w sieci zdjęciem ze swoją żoną. Od razu posypały się komentarze.

MK
Krzysztof Radzikowski i Michalina Pyszkiewicz Instagram / Na zdjęciu: Krzysztof Radzikowski i Michalina Pyszkiewicz
Wśród sukcesów Krzysztofa Radzikowskiego należy wymienić m.in. wicemistrzostwo Europy strongman oraz w wyciskaniu belki. Przez lata był jednym z czołowych zawodników strongman w Polsce.

Na swoim koncie ma także występ w Fame MMA. Pojawił się na gali nr 12, podczas której zmierzył się z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Ostatecznie Radzikowski przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Radzikowski znany jest nie tylko z aren sportowych. Bierze bowiem udział w programie stacji TTV "Googlebox. Przed telewizorem". Show polega na komentowaniu wybranych fragmentów innych programów telewizyjnych.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bajeczne wakacje. Tak wypoczywa rywalka Świątek

Były strongman zamieścił ostatnio na Instagramie zdjęcie ze swoją żoną Michaliną Pyszkiewicz. Trzymał swoją wybrankę na kolanach (zobacz fotografię poniżej).

"Jest weekend, jest impreza" - skomentował były sportowiec.

Momentalnie para otrzymała liczne komplementy od internautów. "Piękni i młodzi", "kobieta idealna", "brawo wy", "bardzo ładnie i gratuluję" - pisali.

Czytaj także:
Niewiarygodne zakończenie meczu w polskiej lidze. Musisz to zobaczyć
Wystarczyło, że wszedł na boisko. Wymowna reakcja mamy zawodnika

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×