"Byłoby niefajnie, gdybym nie dopisał". Spójrz, gdzie bawił się Adamek

Tomasz Adamek wrzucił do sieci zdjęcie z imprezy urodzinowej swojego przyjaciela. "Twarzowo" - internauci komentują strój sportowca.

PB
Tomasz Adamek Instagram / www.instagram.com/tomasz_adamek / Na zdjęciu: Tomasz Adamek
Tomasz Adamek w krótkim nagraniu zamieszczonym na Instagramie zdradził fanom, że w nocy z soboty na niedzielę bawił się, razem ze swoją małżonką Dorotą, na urodzinach u przyjaciela.

"Sobota, 7 wieczorem. Wyjeżdżamy na 80-tkę mojego przyjaciela z kościoła, Witolda. Więc byłoby niefajnie, gdybym nie dopisał. Jedziemy, bawimy się do białego rana" - zapowiedział były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej w boksie.

"Góral z Gilowic" w niedzielę pochwalił się na portalu społecznościowym zdjęciem z zabawy. Na fotografii (patrz poniżej) widzimy 46-letniego Adamka z okolicznościową maską na twarzy.

Oryginalny strój zawodnika sportów walki spodobał się internautom. "Twarzowo", "Ogień", "Sto lat" - pisali w komentarzach.

Adamek przygotowuje się obecnie do debiutu we freak fightach, który ma nastąpić w przyszłym roku. Pod koniec września podpisał kontrakt na dwie walki (więcej TUTAJ).

Zobacz:
"Pcha się w gips". "Ferrari" nie miał litości dla Adamka

ZOBACZ WIDEO: Tomasz Romanowski o walce z Damianem Janikowskim i kulisach gali na Narodowym
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×