Tak wyglądała kiedyś. Wyjątkowe zdjęcie Jędrzejczyk

Większość kibiców kojarzy Joannę Jędrzejczyk z klatki MMA. Była mistrzyni UFC zaprezentowała się jednak w nieco innej odsłonie - bardziej uroczej, ponieważ pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa.

MB
Joanna Jędrzejczyk po operacji Facebook / facebook.com/joanna.jedrzejczyk / Joanna Jędrzejczyk po operacji
Joanna Jędrzejczyk była w pewnym momencie nie do zatrzymania w UFC, czym sprawiała ogromną radość polskim kibicom. Olsztynianka została pierwszą mistrzynią najlepszej federacji świata z naszego kraju. Pasem wagi słomkowej cieszyła się przez dwa lata.

W czerwcu 2022 roku postanowiła zakończyć karierę po porażce przez nokaut z Weili Zhang. Mimo wszystko fani nadal doskonale kojarzą ją jako wielką wojowniczkę. We wtorek mogli zobaczyć 36-latkę w nieco innym wydaniu.

Mistrzyni UFC wagi słomkowej w latach 2015-2017 opublikowała krótkie nagranie składające się z dwóch zdjęć. Jedno zostało zrobione, gdy Joanna Jędrzejczyk była małym dzieckiem, drugie zaś w momencie wyjścia popularnej "JJ" do oktagonu.

"Cześć, jestem JJ" - skwitowała w mediach społecznościowych.

"Słodkie" - napisał jeden z użytkowników Instagrama. "A to dobre" - dodał inny. "Doskwiera głód walki?" - czytamy w komentarzach.

Zobacz też:
Zaskoczenie. Leon pokazał, co zastał w hotelowym pokoju
Wyjątkowy dzień dla podopiecznej byłego trenera Świątek. Przekazała radosną nowinę

ZOBACZ WIDEO: Internauci poruszeni. Tak golfistka ubrała się do symulatora
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×