Gortat zobaczył wystąpienie w sejmie. "Pierwszy raz"

Na 11 grudnia w Sejmie została zaplanowana debata nad expose premiera Mateusza Morawieckiego. Przemówień posłów słuchają setki tysięcy Polaków, a wśród nich także Marcin Gortat. Na platformie X docenił wystąpienie jednego z polityków.

DF
Marcin Gortat / w ramce: wpis z platformy X PAP / Marcin Cholewiński / X / Na zdjęciu: Marcin Gortat / w ramce: wpis z platformy X
Obrady Sejmu X kadencji to prawdziwy fenomen. W telewizji oraz internecie śledzi je mnóstwo osób. Nie inaczej jest 11 grudnia. Swoje expose wygłosił już premier Mateusz Morawiecki, a później nastąpiła debata. Uwagę odbiorców mogło przykuwać m.in. wystąpienie Sławomira Mentzena, posła Konfederacji.

Jego partia opublikowała na platformie X film z całym przemówieniem, gdzie krytykował rząd Prawa i Sprawiedliwości, który w ostatnich latach był kierowany właśnie przez Morawieckiego.

Na wystąpienie Mentzena w mediach społecznościowych zareagował m.in. Marcin Gortat. Były koszykarz często wypowiada się na temat spraw ważnych dla Polski, a w tym przypadku udostępnił nagranie z jego przemową. Widać było, że jest zachwycony sposobem, w jaki wypowiedział się Mentzen.

"Pierwszy raz mogę powiedzieć, że się zgadzam z mówcą. PS. Był na korepetycjach u Krzysztofa Bosaka" - napisał Marcin Gortat.

Wiele wskazuje na to, że rząd Morawieckiego nie uzyska wotum zaufania, co sprawia, że wieczorem Sejm wybierze nowego premiera. Ma nim zostać Donald Tusk.

Czytaj także:
Ma gigantyczne sukcesy na koncie. Wiesz, gdzie pracuje?

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Zrobił to na siedząco. Po prostu magia
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×