Rzadko wrzuca wspólne zdjęcia. Apoloniusz Tajner pokazał się z żoną

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / Tomasz Jastrzebowski / Foto Olimpik / Na zdjęciu: Apoloniusz Tajner
Newspix / Tomasz Jastrzebowski / Foto Olimpik / Na zdjęciu: Apoloniusz Tajner
zdjęcie autora artykułu

Apoloniusz Tajner niezbyt chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Wyjątek nastąpił w Święta Bożego Narodzenia. Wtedy to były prezes PZN wrzucił na media społecznościowe zdjęcie ze swoją żoną.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=1351]

Apoloniusz Tajner[/tag] nie należy do grona osób, które są nadmiernie aktywne w mediach społecznościowych. Jeśli jednak 69-latek już coś zamieszczał w Internecie, to z reguły dotyczyło to spraw zawodowych.

Osoby, które obserwują Tajnera na Instagramie, mogły się zdziwić, gdy zobaczyły najnowsze zdjęcie. Na nim poseł RP widoczny jest razem ze swoją partnerką, Izabelą Podolec (zobacz na końcu artykułu).

Związek Tajnera z Podolec dla wielu osób budzi sporo kontrowersji. Przypomnijmy, że kobieta jest o 36 lat młodsza od swojego męża. Szczęśliwą parę tworzą już od ponad dekady.

ZOBACZ WIDEO: Zdjęcia wrzucili do sieci. Zobacz, gdzie Ronaldo zabrał swoją ukochaną

Tajnerowie mają wspólne dziecko. W 2019 roku na świat przyszedł ich syn Leopold. Polityk Koalicji Obywatelskiej ma też dwoje dzieci z pierwszą żoną, z którą rozwiódł się po 40 latach małżeństwa.

W październiku 2023 roku Tajner rozpoczął nowy etap. 69-latek wystartował w wyborach parlamentarnych, które zakończyły się dla niego powodzeniem. Dzięki temu od ponad dwóch miesięcy zasiada w Sejmie RP.

Apoloniusz Tajner / Instagram
Apoloniusz Tajner / Instagram

Zobacz także: Braun otrzymał specjalny prezent Przerobili zdjęcie Świątek

Źródło artykułu: WP SportoweFakty