Marciniak pojechał na wakacje. Zobacz, co ma na głowie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Szymon Marciniak z żoną
Instagram / / Na zdjęciu: Szymon Marciniak z żoną
zdjęcie autora artykułu

Przy okazji przerwy zimowej w rozgrywkach PKO Ekstraklasy Szymon Marciniak postanowił wykorzystać wolny czas. Najlepszy obecnie sędzia na świecie wraz z rodziną udał się na zagraniczny urlop. Uwagę zwrócił jeden szczegół w jego ubiorze.

W tym artykule dowiesz się o:

Minął ponad rok od największego wyróżnienia w karierze Szymona Marciniaka. Polski sędzia został wyznaczony na sędziego finału mistrzostw świata w grudniu 2022.

W kolejnych miesiącach prowadził ważne mecze w Lidze Mistrzów, a także decydujące spotkanie. Oprócz tego nie zabrakło go na Klubowych Mistrzostwach Świata, gdzie między innymi sędziował finałowy pojedynek.

Nie ma więc żadnych wątpliwości, że najlepszy obecnie sędzia piłkarski na świecie wywodzi się właśnie z Polski. Marciniak mimo ogromny wyróżnień wciąż jest rozjemcą meczów PKO Ekstraklasy, ale mówi się, iż wkrótce może się to zmienić.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: długo się nie zastanawiał. Bramka "stadiony świata"

Na razie jednak, gdy wszystkie najlepsze ligi świata rozgrywają swoje mecze, Marciniak wypoczywa na wakacjach. Mógł bowiem pozwolić sobie na urlop z uwagi na to, że ma miejsce przerwa zimowa w rozgrywkach polskiej ligi.

43-latek z Płocka wraz z żoną i córką wyjechał za granicę, a nawet zmienił kontynent. Rodzina Marciniaków wypoczywa obecnie w Meksyku, gdzie, jak możemy zauważyć na zdjęciach od nich, pogoda dopisuje.

Podczas wyjścia na plażę Marciniak zmuszony był założyć bandamę, a wszystko po to, by słońce nie spaliło mu skóry na głowie. To tylko pokazuje, jakie temperatury panują obecnie w wyżej wspomnianym kraju. Nie to co w Polsce, gdzie zima daje się we znaki.

Przeczytaj także: "To jest dramat, co tam się dzieje". Marciniak komentuje rewolucyjny pomysł

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)