Zapytała Majdana, czy kłóci się z żoną. Błyskiwicznie zareagował

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek w swoich mediach społecznościowych pokazują się jako szczęśliwe i zgodne małżeństwo. Jak w przypadku każdego związku dochodzi jednak między nimi do kłótni, co potwierdził sam były piłkarz na Instagramie.

Adrian Hulbój
Adrian Hulbój
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan Instagram / Radosław Majdan / Na zdjęciu: Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan
Nie ulega wątpliwości, że Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Były piłkarz i słynna celebrytka wzięli ślub we wrześniu 2016 roku. Od tego czasu zakochani chętnie pokazują fanom urywki ze swojego życia.

Para z upodobaniem dzieli się m.in. zdjęciami ze wspólnych podróży oraz wakacji. Obserwując ich media społecznościowe należy ocenić, że słynne małżeństwo często decyduje się na dalekie wyjazdy. W grudniu polecieli do Dubaju, a nagrania i filmy z tego wypadu opanowały ich konta na Instagramie.

W podobne tony w poniedziałek (22 stycznia) uderzył  Radosław Majdan. Były reprezentant Polski zamieścił filmik z jednego ze wspólnych wyjazdów z żoną, przy okazji zdradzając, że łączy ich m.in. zamiłowanie do podróży.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: to nie jest żart. Tak trenują polscy skoczkowie

"Pod tym względem również się zgraliśmy... uwielbiamy podróżować" - podkreślił Majdan.

Jedną z internautek zainteresowała inna kwestia związana ze związkiem popularnej pary. Kobieta postanowiła zapytać o to, czy Radosław i Małgorzata czasem się kłócą. Były piłkarz szybko odniósł się do tej kwestii i przyznał, że między nim a jego żoną dochodzi do napięć, jednak małżeństwo dba o to, by szybko rozwiązywać sporne kwestie.

"Jak każdy. Ale szybko się godzimy" - przekazał Majdan.

Instagram Radosław Majdan Instagram Radosław Majdan

Czytaj też:
Marty Kubackiej nie było w Zakopanem. Taki był powód
Ukochana Ronaldo pokazała kilka zdjęć. Szaleństwo w komentarzach

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×