Lawina gratulacji. Reprezentant Polski podzielił się swoim szczęściem

Radosne informacje napłynęły z domu Damiana Szymańskiego. Piłkarz AEK Ateny poinformował, że właśnie został ojcem. Z gratulacjami pospieszyli mu jego koledzy z boiska.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Damian Szymański strzela bramkę Anglikom WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Damian Szymański strzela bramkę Anglikom
8 lutego 2024 roku - ten dzień już do końca życia zapadnie w pamięci Damiana Szymańskiego. To właśnie wtedy na świat przyszedł syn reprezentanta Polski. Tym faktem 28-latek pochwalił się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Witaj na świecie synu" - napisał pomocnik reprezentujący barwy AEK-u Ateny. Do wpisu Szymański dołączył zdjęcie, na którym widać, że trzyma swoją pociechę na rękach (zobacz na końcu artykułu).

Błyskawicznie z gratulacjami pospieszyli koledzy piłkarza z boiska. W tym gronie znaleźli się m.in. Kamil Glik, Łukasz Skorupski, Adam Buksa czy Łukasz Teodorczyk. Ponadto miłe słowa w kierunku Szymańskiego skierowali także piłkarze AEK-u Ateny.

ZOBACZ WIDEO: Rywal Hurkacza weźmie ślub. Ukochana powiedziała "tak"

"Gratulacje bracie!", "Ciesz się każdą chwilą!", "Witamy Szymańskiego juniora", "Najlepsze życzenia dla Szymańskiego juniora", "Piękny widok", "Cudowne uczucie", "Wszystkiego dobrego" - czytamy w komentarzach.

Dodajmy, że 28-latek jest w związku małżeńskim z Oliwią Żurek. Kobieta na co dzień jest studentką Akademii Medycznej w Lublinie (więcej o ukochanej Damiana Szymańskiego przeczytasz pod TYM LINKIEM).

Zobacz także:
Zdradził kulisy głośnego zwolnienia
Lewandowski szybko uciął spekulacje

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×