Chwile grozy podczas rodzinnej kolacji. Doszło do konfrontacji

Była gwiazda Premier League, obecnie występuje w La Liga, Etienne Capoue znajdował się razem z bliskimi w domu, kiedy włamali się do niego przestępcy.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
 Etienne Capoue Getty Images / Photo By Ricardo Larreina/Europa Press via Getty Images / Na zdjęciu: Etienne Capoue
35-letni Etienne Capoue był świadkiem przerażających scen, kiedy gang włamywaczy wtargnął do jego domu w hiszpańskim Villarreal (w prowincji Castellon). Francuski pomocnik Villarreal CF jadł wtedy kolację z żoną i dziećmi - poinformował "The Sun".

Policja w Walencji wszczęła już dochodzenie po nalocie na posiadłość piłkarza w ekskluzywnej dzielnicy Betera na przedmieściach miasta. Z wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie nie była to zorganizowana grupa lecz amatorzy, którzy losowo wybrali miejsce napadu.

Według doniesień, Capoue miał stanąć twarzą w twarz z włamywaczem, który zdołał jednak uciec przez otwarte okno. W tym samym czasie dwóch innych mężczyzn było widzianych w ogrodzie.

Żona sportowca i troje małych dzieci pary byli mocno przestraszeni całą sytuacją. Na szczęście, nic im się nie stało. Nic nie zostało też skradzione.

Capoue razem z rodziną przeprowadził się do Hiszpanii w 2021 r. Wcześniej grał na Wyspach Brytyjskich - w Watford FC (w latach 2015-21) i Tottenham Hotspur (w latach 2013-15). Zawodnik występujący na pozycji defensywnego pomocnika urodził się w mieście Niort, a karierę rozpoczął w Angers. Na koncie ma siedem meczów w reprezentacji Francji.

Zobacz:
Rodzina uciekała w popłochu. O wszystkim dowiedział się po meczu
Koszmar piłkarza Paris Saint-Germain. Grożono mu nożem

ZOBACZ WIDEO: Barcelona ma kolejny wielki talent. Po tym golu komentator aż krzyczał
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×