Piękna piłkarka dopiekła Polce. Słowa nie były potrzebne

Zupełnie nie udało się polskiej kadrze piłkarek nożnych towarzyskie starcie ze Szwajcarią. Alisha Lehmann nie hamowała się i opublikowała po meczu w mediach społecznościowych wymowny obrazek.

MB
Alisha Lehmann Instagram / Alisha Lehmann
Alisha Lehmann przez wielu uznawana jest za jedną z najpiękniejszych, ale też najlepszych piłkarek nożnych na świecie. Szwajcarka próbkę swoich umiejętności zaprezentowała w towarzyskim spotkaniu z Polską, który drużyna Niny Patalon przegrała aż 1:4 (---> RELACJA).

Helwetki na dwadzieścia minut przed końcem spotkania ruszyły z szybkim kontratakiem. Gwiazda szwajcarskiej kadry minęła Wiktorię Zieniewicz i Oliwię Woś, a później z bardzo dużą lekkością pokonała bezradną Katarzynę Kiedrzynek.

Po zakończonym sparingu Alisha Lehmann wrzuciła do sieci wymowne zdjęcie. Bez żadnego podpisu, jedynie emotikony, ale słowa nie były tutaj potrzebne. Szwajcarka jasno zasugerowała, że polską golkiperkę złapała na wędkę.

Warto dodać, że Lehmann jest jedną z tych piłkarek, która ma ogromne zasięgi w mediach społecznościowych. Szwajcarka regularnie publikuje w social mediach nowe "migawki" oraz stories, a na Instagramie obserwuje ją aż 16,4 miliona osób.

Fotografię z Instastories gwiazdy można zobaczyć poniżej:
Czytaj także: Pensja: 3,8 mln zł tygodniowo. A ona zalała się łzami. Powód? "Fenomeny". Pokazała, jak wygląda pół roku po porodzie ZOBACZ WIDEO: To musiało się wydarzyć. Jego historia trafiła na ekrany
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×