Wziął ślub po raz drugi. O tyle jest starszy od swojej partnerki

Apoloniusz Tajner od 2019 roku jest w związku małżeńskim z Izabelą Podolec. Relacja obojga wywołuje niemałe poruszenie. Wszystko ze względu na różnicę wieku pomiędzy zakochanymi. Dzieli ich bowiem prawie czterdzieści lat.

MB
Apoloniusz Tajner z żoną Izabelą ONS.pl / Przemysław Błaszczyk / Na zdjęciu: Apoloniusz Tajner z żoną Izabelą
Apoloniusz Tajner w pewnym momencie zdecydował się na zmiany w swoim życiu. W 2014 roku sfinalizowano jego rozwód z Aleksandrą. Poznał ją w szkole średniej. Staż ich małżeństwa wyniósł czterdzieści lat. Jego serce skradła Izabela Podolec, która zaskoczyła kulisami poznania swojego partnera.

Oboje spotkali się w pociągu na trasie Kraków - Warszawa. Podolec pomyliła byłego prezesa Polskiego Związku Narciarskiego z... aktorem serialu "Na Wspólnej". - Wszedł po prostu do mojego przedziału, ale ja nawet [go] nie poznałam, więc mój okrzyk był: "To pan?!" - mówiła w programie "Dzień Dobry TVN".

Zakochanych dzieli aż 36 lat różnicy. Mimo wszystko para tworzy udaną relację. W 2019 roku zawarli związek małżeński. Owocem ich miłości jest syn Leopold, który we wrześniu obchodził czwarte urodziny.

Izabela Podolec wpłynęła na Apoloniusza Tajnera w pozytywny sposób. Dzięki niej działacz zmienił swoją sylwetkę. Namówiła go też do startu w wyborach parlamentarnych, które odbyły się w 2019 roku.

- Ja się zastanawiałem, bo wiem, że kampania, a potem ewentualna praca poselska, są bardzo angażujące. Po drugie musiałem dobrze przemyśleć, co chciałbym jako poseł zrobić - mówił Tajner w rozmowie z portalem WP SportoweFakty (więcej TUTAJ).

Zobacz też:
Ogromna zadyma na ulicy. Do sieci trafiło nagranie

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×