Jędrzejczyk postawiła sprawę jasno. Takie relacje ma z siostrami

Joanna Jędrzejczyk wrzuciła do sieci zdjęcie ze swoją siostrą bliźniaczką. "Siostrzana miłość jest nierozerwalna" - dodała w opisie migawki.

PB
Joanna Jędrzejczyk (w ramce: z siostrą bliźniaczką Katarzyną) Instagram / htwww.instagram.com/joannajedrzejczyk / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk (w ramce: z siostrą bliźniaczką Katarzyną)

Była zawodniczka MMA, mistrzyni UFC w wadze słomkowej (w latach 2015-17), 36-letnia Joanna Jędrzejczyk zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia z plaży South Beach Miami na Florydzie (patrz poniżej).

Na jednej z fotografii "JJ" pozuje razem ze swoją siostrą bliźniaczką, Katarzyną Ostrowską. Uśmiechy na twarzy podpowiadają, że siostry świetnie się bawią, korzystając z dobrej pogody w tej części USA. Temperatury w Miami w dzień osiągają ok. 25-26 stopni Celsjusza.

"Miami Vibes, bliźniaczki a zupełnie inne, ale co najważniejsze, że zawsze za i ze sobą! Siostrzana miłość jest nierozerwalna - Kasia Ostrowska, Ewa Jędrzejczyk. Love you girls (z ang. "Kocham was dziewczyny") - napisała była sportsmenka na swoim instagramowym profilu.

Pierwsza Polka w organizacji Ultimate Fighting Championship ma starszą o sześć lat siostrę Ewę i siostrę bliźniaczkę Katarzynę.

"JJ" po raz ostatni weszła do oktagonu UFC w czerwcu 2022 r. podczas UFC 275 w Singapurze. Polka przegrała wtedy rewanżowy pojedynek z Chinką Zhang Weili. Po zakończeniu walki ogłosiła decyzję o zakończeniu kariery sportowej.

Zobacz:
"O Jezu". Spójrz, jakie zdjęcie wstawiła Jędrzejczyk
"Ostatni dzień w raju". Zdjęcie Jędrzejczyk robi furorę

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×