Wolny czas na sportowo. Tak spędziła go Wieniawa

Julia Wieniawa to popularna młoda aktorka, która jest również aktywna sportowo. 25-latka, która kocha snorkeling interesuje się również innymi dyscyplinami. Potwierdziła to w ostatnim czasie, kiedy to wybrała się na stok narciarski.

JF
Julia Wieniawa Instagram / Na zdjęciu: Julia Wieniawa
W świecie sportu głośno było o Julii Wieniawie z uwagi na to, że o jej względy zabiegał Tymoteusz Puchacz. Co prawda tłumaczył, iż jest jedynie fanem jednej z najbardziej popularnych młodych aktorek, to mimo to przypięto mu łatkę. Ostatecznie doszło do ich spotkania, ale relacja się nie rozwinęła.

Sama Wieniawa również jest bardzo aktywna sportowo, co potwierdzają jej wpisy na oficjalnym koncie na Instagramie. Już 6 lat temu, w wieku 18 lat wystartowała w imprezie biegowej w Poznaniu. Wówczas wzięła udział w biegu na 5 kilometrów, gdzie startował także między innymi Piotr Żyła.

Oprócz biegania nie jest jej obce także pływanie, a precyzując snorkeling. Chodzi tutaj o pływanie po powierzchni wody, ale z twarzą zanurzoną pod. Maska nurkowa pozwala na to, aby wyraźnie widzieć podwodny świat.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Wieniawa jest także miłośniczką koni, co potwierdza jazda konna, którą uprawia. W mediach społecznościowych możemy zobaczyć przynajmniej kilkanaście wpisów dotyczących tego sportu.
Co roku organizowany jest hubertus, czyli święto myśliwych, leśników i jeźdźców. W ostatnim 25-latka miała okazję uczestniczyć i podkreśliła, że był to jej pierwszy raz.

Do tego na Instagramie aktorka publikowała nagrania, na których zaprezentowała swoje umiejętności w surfingu. Z kolei w ostatnim czasie wraz ze znajomymi wybrała się na stok narciarski tym samym spędzając wolny czas na sportowo.

Potwierdza to zarówno jej wpis w mediach społecznościowych, jak i nagrania w relacji. Wieniawa przebywa obecnie w Zakopanem, gdzie ma okazję jeździć na nartach.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×