"Symbol piękna". Kochali się w niej Niemcy i Polacy. Tak wygląda dziś

Niemcy okrzyknęli Magdalenę Brzeską "symbolem piękna". Niemiecka gimnastyczka polskiego pochodzenia zrobiła furorę za naszą zachodnią granicą. Zobacz, jak wygląda dziś 45-letnia była sportsmenka.

DB
Magdalena Brzeska Getty Images / Sean Gallup / Staff / Na zdjęciu: Magdalena Brzeska
Choć urodziła się w Gdyni, Magdalena Brzeska legitymuje się paszportem niemieckim. Na świecie zasłynęła za sprawą kariery sportowej - była gimnastyczką artystyczną, wzięła nawet udział w igrzyskach olimpijskich.

Niemiecka sportsmenka polskiego pochodzenia na arenach międzynarodowych nie odniosła co prawda wielkiego sukcesu, ale na krajowym podwórku - już tak. Sportowo: 26 razy zostawała mistrzynią Niemiec w swojej dyscyplinie. Pozasportowo: za naszą zachodnią granicą nazywano ją "symbolem piękna".

Brzeska robiła furorę na czerwonym dywanie. Wystarczy powiedzieć, że występowała w takich show jak "Gwiazdy tańczą na lodzie" i "Taniec z Gwiazdami", a w 2011 roku pozowała dla "Playboya". W 2012 roku zagrała w jednym z odcinków serialu Ojciec Mateusz.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Sportsmenka ma za sobą kilka związków, także ze sportowcami. W 1996 roku w Niemczech plotkowano, że spotyka się z Władimirem Kliczką, który wówczas dopiero zaczynał wielką karierę bokserską. Często widywano ich razem.

Później Brzeska dwa razy wychodziła za mąż. W latach 2001-2002 była żoną piłkarza Petera Peschela, urodziła mu dwójkę dzieci. Z kolei w grudniu 2009 roku powiedziała "tak" bogatemu brokerowi z Polski, Sebastianowi Sabołockiemu. Ten związek przetrwał zaledwie 15 miesięcy.

Jak zmieniła się Magdalena Brzeska przez lata? Zobacz na poniższych zdjęciach.

Magdalena Brzeska kiedyś:
Getty/Vivien Venzke / Staff Getty/Vivien Venzke / Staff
Magdalena Brzeska dziś:

Zobacz też:
Aż huczy od plotek. Wpis gwiazdy kadry daje do myślenia
Romantycznie. Taki prezent gwiazdor TTV dał ukochanej na urodziny

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×