Romantycznie. Taki prezent gwiazdor TTV dał ukochanej na urodziny

Krzysztof Radzikowski nie zapomniał o urodzinach swojej życiowej partnerki. Były strongman, a obecnie gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem", pochwalił się w mediach społecznościowych prezentem, jaki wręczył Michalinie Pyszkiewicz.

IK
Krzysztof Radzikowski i Michalina Pyszkiewicz Instagram / instagram.com/krzysztofradzikowski/?hl=pl / Krzysztof Radzikowski i Michalina Pyszkiewicz
"Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin skarbie" - napisał Krzysztof Radzikowski przy najnowszej wrzutce w mediach społecznościowych. Do wpisu były strongman dołączył emotikonki czerwonych serc.

Na samym zdjęciu widać, jak Radzikowski całuje swoją życiową partnerkę Michalinę Pyszkiewicz, która trzyma wielki bukiet czerwonych róż.

Radzikowscy ostatnio często mają powody do świętowania. Już kilka tygodni temu zdradzili, że żona 42-latka jest w ciąży. Para ma małego synka, a wkrótce na świat przyjdzie też ich córeczka.

Radzikowski był jednym z czołowych polskich strongmanów. W zawodach siłaczy rywalizował w latach 2008-2019. W swoim dorobku ma m.in. tytuły wicemistrza Polski i Europy. Jedną z jego ulubionych konkurencji było wyciskanie belki.

W międzyczasie rozpoczęła się jego kariera telewizyjna. Radzikowski znany jest z reality show "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym wraz z Dominikiem Abusem od 2015 r. komentuje programy telewizyjne.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

Czytaj też:
-> Kolejka od samego rana. Kebab Podolskiego hitem
-> Aż huczy od plotek. Wpis gwiazdy kadry daje do myślenia

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×