Spekulują o walce Najman-Rzeźniczak. Nagle do dyskusji wkroczył on

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Marcin Najman, Jakub Rzeźniczak i Jakub Krzewina
Instagram / Na zdjęciu: Marcin Najman, Jakub Rzeźniczak i Jakub Krzewina
zdjęcie autora artykułu

Jakub Rzeźniczak ma wejść do świata freak fightów i pojawiła się plotka, że jego pierwszym rywalem będzie Marcin Najman. Nagle jednak na ochotnika zgłosił się znany polski lekkoatleta.

Kolejny piłkarz ma zamienić boisko piłkarskie na klatkę. W sobotę portal meczyki.pl ujawnił informację, że Jakub Rzeźniczak dogadał się z organizacją Clout MMA i niebawem oficjalnie zostanie ogłoszone jego przejście do MMA. Były reprezentant Polski od niedawna jest bezrobotny, gdy rozwiązano z nim kontrakt w II-ligowej Kotwicy Kołobrzeg.

Plotka wywołała bardzo duże poruszenie. A jeszcze głośniej zrobiło się o nowej karierze Rzeźniczaka za sprawą informacji, że jego pierwszym rywalem ma być... Marcin Najman.

To jednak tylko nieoficjalne informacje i wiele może się zmienić. Szczególnie że zgłosił się ochotnik. Konkretnie gotowość do walki z Rzeźniczakiem wyraził Jakub Krzewina.

ZOBACZ WIDEO: "Boski styl". Poruszenie w sieci po nagraniu Małgorzaty Rozenek

"Dawać mi go do wyjaśnienia" - napisał biegacz w platformie X.

Krzewina to polski lekkoatleta specjalizujący się w biegach na 400 m. W dorobku ma m.in. dwa srebrne medale mistrzostw Europy, czy złoto z halowych mistrzostw świata. Te sukcesy osiągał w sztafecie.

W pewnym momencie jego kariera stanęła pod znakiem zapytania. 34-latek dopiero niedawno zakończył 15-miesięczną dyskwalifikację z powodu naruszenia przepisów antydopingowych. Kara została nałożona za to, że trzykrotnie nie stawił się na kontrolę antydopingową.

Stanowski zakpił z Najmana. Porównał go do... Ewy Swobody >> Kolejny zwrot ws. Jakuba Krzewiny. "Może kontynuować karierę" >>

Źródło artykułu: WP SportoweFakty