Żona Kubackiego przyjechała do Planicy. Pokazała romantyczne zdjęcie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Foto Olimpik/NurPhoto / Marta Kubacka przyjechała do Planicy, by razem z mężem zakończyć sezon 2023/24.
Getty Images / Foto Olimpik/NurPhoto / Marta Kubacka przyjechała do Planicy, by razem z mężem zakończyć sezon 2023/24.
zdjęcie autora artykułu

Tym razem Marta Kubacka uczestniczy w zakończeniu sezonu 2023/24. Aż miło patrzeć. Przecież pamiętamy wstrząsające wydarzenia sprzed roku. Wtedy małżonki Dawida Kubackiego nie było w Planicy.

W tym artykule dowiesz się o:

W Planicy trwa ostatni weekend w tegorocznym Pucharze Świata w skokach narciarskich. Tradycyjnie, najlepsi zawodnicy świata rywalizują na skoczni mamuciej. Od poniedziałku (25.03.) będą już myśleli o urlopach.

Sezon 2023/24 nie jest udany dla reprezentacji Polski. Brak zwycięstwa, tylko jedno miejsce na podium (Aleksandra Zniszczoła), w klasyfikacji generalnej miejsca w trzeciej dziesiątce - z pewnością nie tak kibice  wyobrażali sobie wyniki Biało-Czerwonych. Mimo to Thomas Thurnbichler zostaje na swoim stanowisku na kolejny rok (poinformował o tym prezes PZN, Adam Małysz - TUTAJ więcej szczegółów >>).

W tych ostatnich skokach kończącego się sezonu Dawidowi Kubackiemu towarzyszy małżonka. Jest to o tyle symboliczne, że przed rokiem w Planicy nie było ani Marty Kubackiej ani naszego mistrza. Kilka dni przed tymi zawodami kobieta trafiła do szpitala z powodów kardiologicznych. Lekarze walczyli o jej życie. Sytuacja była bardzo poważna.

ZOBACZ WIDEO: Listkiewicz: Lewandowski? Był dobrym duchem drużyny, nie histeryzował

Żona Kubackiego wróciła do zdrowia i tym razem mogła pojawić się w Słowenii. Wrzuciła na instagramie romantyczne zdjęcie:

"Psychofanka dopadła" - napisała. I oznaczyła hashtagiem: #dałsięzłapać.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele pozytywnych i ciepłych komentarzy. Internauci podkreślali, że widać, jak mocna więź łączy parę. "Wsparcie, szczęście i miłość. Wszystkiego dobrego dla Was" - to tylko jeden z wielu podobnych wpisów.

Czytaj także: 

Wielkie nazwisko w reprezentacji Polski? "Jesteśmy zdeterminowani. Trwają rozmowy" >> Kibice czekali na wywiad z Żyłą. Nagle na antenie Eurosportu padły takie słowa >>

Źródło artykułu: WP SportoweFakty