22 lata różnicy. On ma trójkę dzieci z innymi partnerkami

Regularnie publikują wspólne zdjęcia. Mijają trzy lata, jak są parą. Tomasza Iwana i Karolinę Woźniak dzielą 22 lata różnicy.

BZ
Karolina Woźniak Instagram / Karolina Woźniak / Na zdjęciu: Karolina Woźniak

Karolina Woźniak w przeszłości spotykała się z innym polskim sportowcem - Przemysławem Saletą. Na co dzień jest modelką i w swoim portfolio ma sesje dla takich magazynów jak "CKM czy "Playboy". Woźniak studiowała filologię angielską, a jako nastolatka uczyła się akrobatyki. Ponadto jej pasją jest sztuka. Jest założycielką galerii sztuki Kawai Art Gallery.

Na jej profilu na Instagramie, który śledzi 170 tys. osób, regularnie publikuje posty. Ma już już blisko trzy tysiące. Są tam rzecz jasna zdjęcia z obecnym partnerem - Tomaszem Iwan.

To właśnie na IG kilka miesięcy temu zdecydowała się na szczery post. "Mam 34 lata. Dopiero niedawno nauczyłam się odpoczywać bez wyrzutów sumienia. Byłam uzależniona od leków nasennych, którymi chciałam uśpić trudne emocje. Zmagam się z mizofonią, która utrudnia mi codzienne funkcjonowanie. Mam Hashimoto. Są dni, kiedy brakuje mi sił, alby po prostu wstać z łóżka. Jako nastolatka zmagałam się z ciężką bulimią. Nie wiem nawet, czy chcę mieć kiedyś dzieci. Zostałam zdradzona. Mam problem z zaufaniem" - napisała.

ZOBACZ WIDEO: Polacy zachwyceni po awansie na Euro 2024! Doceniają osiągnięcie kadry

W czerwcu Iwan skończy 53 lata i ma trójkę dzieci. Ze swoją pierwszą partnerką doczekał się bliźniaków - Oskara i Tiny. Następnie był w związku z dziennikarką telewizyjną, Natalią Jakułą, z którą ma syna Wiktora.

Piłkarscy kibice doskonale znają Tomasza Iwana. To były reprezentant Polski, który w narodowych barwach zagrał 43 razy i strzelił cztery gole. Większą część swojej kariery spędził za granicą. Grał w takich klubach jak: Roda JC, Feyenoord, PSV Eindhoven, Trabznospor czy Austria Wiedeń. Największe sukcesy święcił z PSV (dwukrotnie był mistrzem Holandii). W sumie w Eredivisie zagrał blisko 150 razy.

Przez wiele lat był także dyrektorem sportowym reprezentacji Polski.

Zobacz zdjęcia Karoliny Woźniak i Tomasza Iwana:

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×