To koniec. Uderza w żonę po oskarżeniach

Na początku kwietnia Kamila Saganowska oskarżyła swojego męża Marka o romans. Na odpowiedź byłego piłkarza i trenera nie trzeba było długo czekać. Uczynił to za pośrednictwem oświadczenia, które przesłał "Przeglądowi Sportowemu Onet".

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Marek Saganowski / Kamila Saganowska Instagram / Kamila Saganowska / Paweł Piotrowski/WP SportoweFakty / Marek Saganowski / Kamila Saganowska
Kamila Saganowska zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym uderzyła w swojego wciąż aktualnego męża Marka. Kobieta zarzuciła swojemu partnerowi zdradę i to, że to przez niego ich małżeństwo rozpadło się.

Nie zabrakło także ataku na kobietę, z którą jej mąż miał wdać się w romans. Wszystko miało trwać do 2022 roku (więcej o tym przeczytasz pod TYM LINKIEM).

Szybko na słowa swojej żony zareagował Marek Saganowski. Były piłkarz i trener przedstawił sytuację nieco inaczej. W "Przeglądzie Sportowym Onet" możemy przeczytać jego oświadczenie (fragment prezentujemy poniżej).

ZOBACZ WIDEO: Jan Bednarek nie zachwycił. Meczem z Walią oddalił się od pierwszego składu reprezentacji?

" (...) w związku z treściami opublikowanymi przez moją wkrótce byłą żonę chciałbym zaznaczyć, że przedstawiona przez nią wersja wydarzeń jest nieprecyzyjna, a rozpad naszego małżeństwa rozpoczął się już kilka lat temu, nie z mojej winy. W związku z powyższym obarczanie osób trzecich winą za rozpad naszego małżeństwa jest nieuczciwe, krzywdzące i niezgodne z prawdą" - czytamy.

Dodajmy, że żona byłego reprezentanta Polski podzieliła się też ze swoimi obserwatorami faktem, że wiedziała o romansie jej męża od kilku miesięcy. Ponadto przekazała wspomnianej kobiecie, że spotka się z nią w sądzie.

Kamil i Marek Saganowski byli małżeństwem ponad dwie dekady, a dokładniej od 2000 roku. W tym czasie para doczekała się dwójki dzieci.

Zobacz także:
"Umowa podpisana". PZPN wybrał bazę dla kadry w Niemczech

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×